PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bayramda Acil Servise 2 Hekim Nöbeti Yazılması Tepki Çekti

Vaka sayılarının yükseldiği ve acemi kasapların hastanelik olduğu Kurban Bayramı tatilinde hastanenin acil servisine 24 saat için sadece 2 doktor görevlendirilmesi tepki çekti.

Gündem 01.07.2022, 23:51 03.07.2022, 00:27 Cansu Polat
Bayramda Acil Servise 2 Hekim Nöbeti Yazılması Tepki Çekti

Nazilli Devlet Hastanesi Acil Servis hekim nöbet listesi yerel basının manşetlerine düşerken 24 saatlik bayram nöbetine sadece 2 hekim görevlendirilmesi skandal olarak değerlendirildi.

2 yıldır görev yapan hastane başhekimi bir süre önce görevden alınmış yerine yeni bir Başhekim ataması yapılmamıştı. Başhekim V. olarak vekaleten Dr. Necati Akkaya hastaneyi yönetiyor.

Kendisi de bir Acil Tıp Uzmanı olan Başhekim Vekili Uzm. Dr. Necati Akkaya’nın bayramda acil serviste yaşanacak yoğunluğu bildiği halde yayınladığı liste tepki topladı

Yorumlar (3)
Arda 2 ay önce
Yahu bu tür haberleri yapmayı bırakın, karar verici (Başhekim V.) zaten acil uzmanıymış, siz dahamı iyi biliyorsunuz bu işleri. Yakında Fatma teyze Ayşe teyzeye niye çekirdek çitliyorsun dedi, diye haber yapacaksınız neredeyse.
Hemsire 2 ay önce
Nazilli'nin nüfusu kaç.bu pahalilikta kaç kişi Kurban kesecekte keserkende kaçı yaralanacak
dr 2 ay önce
nazillinin sağlık yöneticileri acil sorumluları bilmez normalde ne kadar hasta geliyor, bayramda ne kadar hasta gelcek, bu sitenin yazarları yöneticileri, nazillide bulunmayan bu sitenin okur ve yazarları daha iyi bilir! başka derdimiz yok, tek derdimiz nazillide 2 doktorun nöbet tutması
26
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?