Bayraklı Şehir Hastanesinde Yangın Çıktı!

İzmir’de yapımı devam eden Bayraklı Şehir Hastanesi'nde çıkan yangın korkuttu. Hastane inşaatının izolasyon malzemeleri ile boyaların istiflendiği deposunda çıkan yangın üzerine güvenlik personelinin durumu erken fark etmesiyle itfaiye ekiplerine haber verdi.

Gündem 17.09.2019, 11:46 17.09.2019, 11:51 Güler Sağlam
Bayraklı Şehir Hastanesinde Yangın Çıktı!

Gelen ihbar üzerine Bayraklı Şehir Hastanesi bölgesine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangın büyümeden söndürülürken can ve mal kaybı yaşanmadığı kaydedildi. Gece geç saatlerde 00:30 sularında çıktığı öğrenilen yangın, Hastanenin boya ve izolasyon malzemelerinin depolandığı alanda çıktı. Boya deposundan yükselen dumanı erken fark eden güvenlik personeli, hemen İzmir itfaiyesine haber verdi. İhbarla beraber olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi yönlendirildi. 

BOYA DEPOSU YANDI!

TIKLAYIN

Bayraklı Şehir Hastanesi inşaatının, izolasyon ve boya yüklü deposunda gece saat 00.30 sıralarında yangın çıktı. Depodan yükselen dumanı fark eden güvenlik personeli itfaiye ekiplerine haber verdi.İhbar üzerine çok sayıda itfaiye ekibi olay yerine geldi. 

Ekipler yangına müdahale ederek söndürdü. Yangın can ve mal kaybına neden olmadı ancak büyük panik yaşandı.

Ayrıca, inşaat alanına, tedbir olarak sağlık ekipleri de gönderildi. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Ölen ya da yaralananın olmadığı olay, paniğe sebep oldu.

Yorumlar (0)
-3
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?