Başkanın Kızı Sınavsız Açıktan Atama İle Valilikte Memur Oldu!

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Tevfik Keskin’in Ziraat Fakültesi’nden mezun kızının açıktan atanmayla sınavsız olarak Tekirdağ Valiliği Özel Kalem Müdürlüğünde memur olarak işe başladığı iddia edildi.

Başkanın Kızı Sınavsız Açıktan Atama İle Valilikte Memur Oldu!

Uludağ Üniversitesi’nde Ziraat Fakültesi’nden mezun olan Ece Keskin, Valilik Özel Kalem Müdürlüğü’nde görevlendirildi.

‘KISMET’ DEDİ

TIKLAYIN

Sözcü’den Ali Ekber Ertürk’ün haberine göre atamayla ilgili olarak baba Tevfik Keskin, “Tıpkı belediyeler gibi valiliklerin de sınavsız memur alma yetkisi var. Kızım da bu şekilde memur oldu. Keşke her babaya kısmet olsa da çocuğunu işe yerleştirse” dedi ve şunları söyledi:


*Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Tevfik Keskin

“O da kısmet bir yerde. Çoğu kişinin de olmuyor. İstesem daha yüksek maaşlı yerler de vardı. Bu imkanım da var ama ‘burası olsun’ dedik. Allah razı olsun. Belediyelerin de valiliklerin böyle sınavsız alma yetkisi var. Biz de 4-5 ay önce başvurduk, başvurusu kabul edildi. Uygun görmüşler. Geçen hafta da göreve başladı.”

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ha ha ha kulağıma anlat
Ha ha ha kulağıma anlat - 4 hafta Önce

Resmen torpil yaptık demeyin de zaten bu sınavsız memurluğa da bizim GB birilwri giremiyor nedense ensesi kalın giriyor girin girin cehenemede ödün lazım yanacak.

WWW
WWW @Ha ha ha kulağıma anlat - 4 hafta Önce

ATALARIMIZIN DEDİĞİ GİBİ MİNAREYİ ÇALAN KILIFINI HAZIRLIYOR. İNSANOĞLU YAPTIĞI HER HARAM İŞİ MANTIĞA BÜRÜNDÜREREK RAHATLIYOR, AMMA BU DÜNYANIN AHİRETİ DE VAR BU MÜBAREK GÜNLERDE.

YYYYY
YYYYY - 4 hafta Önce

vay be çok yakında özel kalem müdürü olur, demedi demeyin, onda bu torpil varken.

Ali Babacan
Ali Babacan - 4 hafta Önce

Devlet kurumları babalarınızın çiftliği haline gelmiş. İstediğiniz gibi at koşturuyorsunuz. Elbet birgün bu keyfi işlemlerinizin hesabını vereceksiniz.

Mustafa guc
Mustafa guc - 4 hafta Önce

Devleti din ile talan ettiler miliyetcilik ayağıyla mileti boluşturduler.Allahim sen kabul etme

İnsaf
İnsaf - 4 hafta Önce

Hey Allahım bu günleri de mi görecektik. İnsan bu kadar rahat nasıl anlatabilir. İnsan KUL HAKKI yiyorum ben elhamdülillah diyor resmen. Bir canlı nasıl kul hakkı yiyebilir ve de çok şükür diyerek anlatabilen bir MÜSLÜMAN!!! Aklımın en küçük bir parçası dahi buna anlam veremiyor...

SIRADAKİ HABER