Basit Bir Espri Yapan Sağlıkçıya Soruşturma Açılması Yanlış!

1,5 Yıldır Covid belasıyla uğraşan , gecelerini gündüzlerine katan , yorulan , yıpranan sağlık personeline bir darbede kendi yöneticilerinden geldi.

Gündem 05.07.2021, 10:22 Güler Sağlam
Basit Bir Espri Yapan Sağlıkçıya Soruşturma Açılması Yanlış!

Son 1,5 yıldır nerde çalıştığı belli olmayan bir gün öğrenci yurdunda, bir gün en ucra köylerde  filyasyonda görev yapan fedakar sağlık çalışanları bu seferde aşı için otogarlara görevlendirildi. 

Kütahya'da  otogarda bilet satan görevli ile şakalaşan ve o esnada zaten vatandaşında olmadığı bir anda insanı tebessüm ettiren kahraman bir sağlık çalışanımızın sözleri üzerine soruşturma açan zihniyeti kınıyoruz. 

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Yapılan basın açıklamasının sonunda kullanınlan ''  Maksadı aşan, yanlış algı ve anlaşılmalara sebebiyet veren personellerle ilgili gerekli idari soruşturma başlatılmış olup sonucu hakkında ayrıca kamuoyu bilgilendirilecektir ''  cümleleri 1,5 yıldır savaş veren sağlık personelinini moralini bozmaktadır.

İlla bir basın açıklaması yapılacaksa daha profosyonel kimseler tarafından daha yumuşak , nazik ve hakkaniyetli yapılmalıydı.  Soruşturma açmaya gerek bir durum bu olayda yoktur. 

Personel Sağlık

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (18)
urfalı 5 ay önce
Gerçekten yazık sağlıkçıyı düşünen mi var, demek ki işini somurtarak yapsa madalya takacaklar
diş 5 ay önce
Çok rahatsız olduysanız sözle uyarıverin çocukları. Bu neyin tahammülsüzlüğü? Gerin iyice hepimizi.
Kayserili 5 ay önce
Seninleyiz arkadaşım.
depresyon yolcusu 5 ay önce
bu insanların omuzlarından geçti koca pandemi. bu insanlar ruhen çöktü depresyona doğru itildi. sahip çıkılmadı. ücretleri ödenmedi. hayat mücadelesini sürdürüyor gülerek eğlenerek. ne var bunda kötü niyetinizden başka. burda da mı kösteksiniz sağlıkçıya?
HAKAN 5 ay önce
Sağlık müdürlüğünün başka işi yok galiba her şeye soruşturma açıyorlar. Sağlıkçıyı oraya değnekçi gibi dikenlere soruşturma açsınlar. Mahremiyet nerede kaldı. Ben olsam orada aşı olmam. Ulu orta yere masa korsanız dikerseniz oda o şekilde bağırır. HELAL OLSUN az bile bağırmış.
işini yapan sağlıkçı 5 ay önce
otogarda aşı ?? bilet telaşındaki hangi vatandaşı nasıl çekebilir aşıya? birde aşı yan etkileri var. bu saçma uygulamaya söz söyleyen yok bu işi yapan kahraman sağlıkçılaramı yetiyor diliniz?
iyi niyet 5 ay önce
o yöneticileri kötü niyetlerinden dolayı bizde soruşturalım bakalım neler çıkacak
Soruşturma açılmalı 5 ay önce
Soruşturma açılmalı, daha önce duyulan test yolsuzluğu iddaalari , suç örgütü lideri s.pekerin adını vermediği tanıdığı aileden olan kişi ile ilgili iddaalar ve daha pek çok ihalede yolsuzluk iddaalari ile ilgili soruşturma açılmalı, ayrıca haberde geçen personel ile ilgili soruşturma açtığını basina açıklayan il sağlık müdürlüğü ile ilgili de soruşturma açılmalı, adam mı öldürmüş hırsızlık mi yapmış ki sorusturma açıldı diye kişiyi afişe ediyorlar zihniyetinize... Turp suyu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
6
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?