PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Başhekimin Aracını Çizdiler! Kamera Görüntüleri de Kayıp!

Başhekim Akçaoğlu’nun aracına yapılan çirkin saldırıda, kesici bir cisimle aracın dört bir yanını çizerek çarpı işareti yaptılar.

Gündem 01.04.2022, 20:15 Cansu Polat
Başhekimin Aracını Çizdiler! Kamera Görüntüleri de Kayıp!

Torbalı’da uzun yıllardır Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin başhekimliğini yapan ve aynı zamanda da Torbalılı olan Başhekim Hüseyin Akçaoğlu’nun aracına çirkin bir saldırı düzenlendi.

İlçede vatandaş odaklı çalışmalar yapıp, hastaların olabildiğince Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden yararlanmasını sağlayan ve bu yönde politikalar geliştiren Akçaoğlu’nun önceki günlerde hastane bahçesindeki aracı kimliği belirsiz kişi veya kişilerce saldırıya maruz kaldı.

Kesici bir cisimle aracın dört bir yanını çizip çarpı (X) işaretleri yapan saldırganların kimliği henüz belirlenemedi.

Torbalı İlçe Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, hastane güvenlik kamerası kayıtlarına da ulaşılamadığı öğrenildi.

Normalde 60 gün öncesine kadar kayıt alan cihazda olayın yaşandığı günden geriye dönük hiçbir kaydın olmadığı bilgisine ulaşıldı. 

Polis, bu olaya karışan kişilerin kayıtları da sildirdiği ihtimali üzerinde dururken, kayıt cihazı detaylı inceleme için il merkezine gönderildiği öğrenildi.

Yorumlar (4)
hemşire 2 ay önce
o arabayı nasıl almış hkeim
Kaiser 2 ay önce
İlkokul terk müteahhit çocuğu araba alınca normal oluyor da tıp fakültesi mezunu başhekimin sıradan bir araba alması şaşılacak şey oluyor öyle mi?
Çizmişler 2 ay önce
çizine sormak lazım neden yaptın sebep
Sartorius 2 ay önce
Haber mi bu? Bize ne başhekimin arabasından.
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?