PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Başhekim Yardımcısından İlginç Çıkış: Göğüslerinin Yarısı Açık Tipler Türedi!

Kadınların giyimleri ile ilgili yaptığı tespitleri ile dikkat çeken Başhekim Yardımcısı, “göğüslerinin yarısı, bacak+uyluğunun %80’i açık tipler türedi” diyerek “cariye mi bunlar?” dedi.

Gündem 20.05.2022, 01:10 21.05.2022, 09:33 Cansu Polat
Başhekim Yardımcısından İlginç Çıkış: Göğüslerinin Yarısı Açık Tipler Türedi!

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Konya’da bir hastanede Başhekim yardımcısı olduğu öğrenilen Doktor Hasan Hüseyin Uysal, “göbeği, göğüslerinin yarısı, omuzları, bacak+uyluğunun yüzde 80’i açık olan tiplerin” Konya’da bile türediğini belirterek “toplumun en zayıf yanı da en kuvvetli yanı da kadın” tespitinde bulundu.

"FA... YOLU DEĞİL Mİ?"

Vücutlarının %80’inin açık olduğunu ileri sürdüğü kadınlarla ilgili “bu teşhir beden görseli satma değil mi? beden satmaya giden yol fah… yolu değil mi?” diyerek paylaşımda bulunan Başhekim Yardımcısına CHP Ankara Milletvekili tepki gösterdi.

"BAŞHEKİM YARDIMCISI OLMASAYDI..."

“Konya Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı olmasaydı bu meclûbu muhatap almazdık” diyen Milletvekili Murat Emir, en kötü olan böyle kişilerin en ilkel fikirleri sayesinde konumlarını pekiştireceklerini biliyor olmaları” açıklamasında bulundu.

DR HASAN HÜSEYİN UYSAL’IN ÖZGEÇMİŞİ

1960’ta Konya’da doğdu. İlk ve ortaokulu Konya’da, Liseyi Kastamonu Endüstri Meslek Lisesinde okudu. 1978’de Orta Doğu Teknik Üniversitesine (ODTÜ) başladı. 1984 yılında ODTÜ’yü bırakıp Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesine girdi, 1990 yılında mezun oldu. Numune Hastanesi Acil Servisinde pratisyen hekim olarak göreve başladı.

Askerlik hizmetini yaptı (1991-92). Askerlik sonrası Numune Hastanesindeki görevine döndü (1992).

Konya Selim Sultan sağlık Ocağında bir süre çalıştı (1993).

Konya Huzurevi hekimi olarak çalıştı (1994-96).

Erzurum Atatürk Üniversitesinde Göz sağlığı ve Hastalıkları ihtisası yaptı (1996-2000). Erzurum SSK Bölge Hastanesinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı(2000-2003). SSK Konya Bölge Hastanesinde Göz uzmanı olarak çalıştı (2003).

Devlet memurluğundan ayrılıp özel bir hastaneye geçti, 15,5 yıl aynı özel hastanede çalıştı (2004-2019).

2019 yılında yeniden devlet hizmetine döndü. Konya Eğitim Araştırma, Konya Şehir Hastanesi ve Konya Meram Devlet Hastanelerinde Göz Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştı.

27 Nisan 2021 itibariyle Konya Numune Hastanesine Başhekim Yardımcısı olarak atandı.


İl Sağlık Müdürü ve Başhekim Ne Kadar Maaş Alıyor? - TIKLAYINIZ.


Evli ve 4 çocuk babasıdır.

Sivil toplum faaliyetlerinde faal olarak görev yapmaktadır. İHH İnsani Yardım Vakfı Konya Şubesinin, ayrıca Arama Kurtarma, Amatör Radyo-Telsiz, İnsanî Yardım alanlarında kamu yararına hizmet üreten derneklerin yönetim kurulu başkanıdır

Yorumlar (17)
Hemşir man 2 ay önce
Hoca senin işin kadınların göğsünü bacaklarını süzmekmi ? Kadınların orasını burasını süzen aşalayan türemiş erkek tiplerine neden tepki yok ??
Personel 2 ay önce
Adam doğru konuşuyor beyler tarih boyunca hep böyle olmuş doğru söyleyenleri maalesef cezalandırmışlar.
adam 2 ay önce
milletin % 80 nine bakacağına beyninin % 1 ni geliştir, yalakalıkta % 100 yakalamışsın ama aferin, başhekimliğe mi oynıyan laa
tarafsız 2 ay önce
Yorumlara bakıyorum da; muhtemel tamamının Müslüman bir ailede yetiştiği ve dahi Müslüman olduğu bir ülke yetişen insanlar neler neler yazıyor yazık çok yazık
Hemşire 2 ay önce
Yazıp yazıp siliyorum.Seninle aynı hastanede çalışıyor olsaydım.Bir hemşire olarak senin gibi bir doktorla bu paylaşımından sonra asla ve asla çalışmazdım.
Survivor Konya Sağlık 2 ay önce
Adadan bu hafta ayrılan isim Ünlüler takımından H. Uysal oldu. Gönüllüler takımının 2 üyesi dokunulmaz olduğu için haftaya Ünlüler Takımından Mehmet, Ahmet, Fatih, Gökhan, Mustafa, Didem en güçlü adaylar.. Haftaya Adaya gelecek konukların da katılacağı Konseyde yaşanacak olan, kamera arkası görüntüler, itiraflar, satışlar, ihanetler, ifşalar hepsi çok konuşulacak.. Haftaya görüşmek üzere.
Adalet 2 ay önce
Tam anlamıyla Rezalet ve Skandal. Bu görüşdeki bir adam yöneticilik yapamaz. Bayan personeline bu gözle bakan biri derhal görevden alınmalı.
Konya'nın sağlığının hazin sonu. 2 ay önce
Çok yazık. Konya sağlığı ne hale geldi. Liyakat yerine kula kul olma kriterine göre yönetici atamaları yapılınca sonuç bu oldu. Daha ne rezaletler var ama gözleri var görmüyorlar, kulakları var işitmiyorlar. Herşeyi gören ve işiten Allah'dan gereğini takdir ve ifasını dua ve temmenni ediyoruz.
Acil 2 ay önce
Adam hakli, dagilabilirsiniz!
şaşırdım 2 ay önce
üniversitelerde peçeli öğrenciler var. bu nasıl söylem
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?