Başhekim Yardımcısına Bıçaklı Saldırıyı Ülkü Ocakları Başkanı Önledi!

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mehmet Kayhan’a makamında yapılan bıçaklı saldırıyı Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ve İkinci Başkan Sadık Çetinkaya önledi.

Başhekim Yardımcısına Bıçaklı Saldırıyı Ülkü Ocakları Başkanı Önledi!

Bugün öğle saatlerinde engelli maaşı alabilmek için yüzde 40 engelli raporu almaya Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giden M.A adlı bir kişi Sağlık Kurulu Heyeti tarafından yüzde 30 derecede engelli olduğunun bildirilmesinin ardından kurulda yer alan doktorlardan birini tehdit etti. Ardından doktorla Sağlık Kurulu Heyeti Başkanı Başhekim Yardımcısı Mehmet Kayhan’ın bulunduğu başhekimlik katına çıktı. Burada direk Kayhan’ın odasına giren M.A. belindeki bıçağı çıkartarak saldırmaya başladı.

TIKLAYIN

Başhekim Yardımcısına Makamında Bıçaklı Saldırı! Saldırgan Gözaltında! haberimiz için tıklayınız.

ÜLKÜCÜ BAŞKANLAR ŞAHSI ETKİSİZ HALE GETİRDİ

M.A.’nın, Kayhan’a bıçakla saldırdığı esnada odada bulunan Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Akgül ve Ocak İkinci Başkanı Sadık Çetinkaya araya girerek şahsı etkisiz hale getirdi. Saldırgan olay yerine polsi ekiplerinin çağrılmasıyla gözaltına alındı. Olayda Başhekim Yardımcısı Ülkücü Başkanlar sayesinde yara almadan kurtuldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 07:06

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER