Başhekim Yardımcısı Elinde Cep Telefonu Kamerasıyla Müdürle Tartıştı: Vatan Hainisiniz Dedi!

Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un yerel gazetelere düşen görüntüleri görenleri şaşkına çevirdi. Elinde cep telefonu kamerasıyla veri giriş personeliyle tartışan Başhekim Yardımcısı, ardından hastane müdürünün kamerayı kapatırmısınız demesine de iyice sinirlendi.

Gündem 26.09.2020, 19:35 26.09.2020, 22:40 Güler Sağlam

Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un, hastanenin veri giriş personeline mobbing uyguladığı iddiası yerel basın Tam Adana Gazetesi'nde yer aldı.Tam Adana Gazetesi'nde yer  alan haberde ;

"Hastanenin veri giriş personeline seslenen Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt, “ Tekerlekli sandalyeyi getir buraya” demesi üzerine, personel; “Hocam orada bu işleri yapan personeller var, ben kayıt yapıyorum burada vatandaşlarımızı mağdur bırakırız” diyen personeli çileden çıkardı.

TIKLAYIN

“Dediğim işi yap, hakkında işlem başlatırım” diyen Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt daha da ileri giderek hastaneye gelen vatandaşlarının gözü önünde kamerasını açarak hastaneyi birbirine kattı. Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un elindeki telefonuna müdahale eden bir vatandaşa “Ben doktorum, Başhekim Yardımcısıyım” diyerek vatandaşa da tepki gösterdi.

Daha sonra Hastanenin Mali İşleri Müdürü Selda Çabuk Kunt’tan nasibini aldı. Çabuk; “Kameralara neden çekiyorsun, lütfen kapatırmısınız”demesi üzerine, Kunt “Bana saldırıyorsunuz” dedi. 3 gündür hastane personelini kameraya çekerek mobbing uyguluyorsunuz diyen hastanenin veri giriş personeline hakkında işlem yapacağım diyen Başhekim Yardımcısı Kun,t kamera çekimine devam etti. Daha da ileri giden Başhekim yardımcısı Mevlüt Kunt, personele “Vatan hainisiniz” dedi.

Başhekim Yardımcısı Mevlüt Kunt’un hastane içinde maske takmadığı görüldü. Daha sonra maskesini takan Kunt, kamera çekimine kaldığı yerden devam etti. Kunt’un, Başhekim Süleyman Barış Kartal tarafından destek aldığı ve korunduğu gerekçesiyle hastane personeline korku saldığı öne sürüldü." bilgilerine yer verildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (17)
İçeriği okumadım bile 4 ay önce
Kim haklı kim haksız bilmiyorum.ilgilenmiyorumda.lakin üstünde durmak istediğim bir konu var.bir insana vatan haini demek ne kadar kolaylaştı.ici ne kadar boşaltıldı bu kelimenin.arabani az geri cek desen birine vatan hainimisin diyecek boyuta geldi isler.ve bunu bu hale getiren siyasiler oldu.kimse kusura bakmasin
Sadece sağlıkçı 4 ay önce
Görevler hak edene verilmediği sürece bu manzaralar daha çok yaşanacak. Bu sadece basına yansıyanı. Sözleşmeli sistemde daha doğrusu paralı idarecilik sisteminde inanıyorum ki güzel ülkemin her yerinde bu problemler vardır. Sağlık ne hale geldi yazık hem de çok yazık. Sağlığı bir an önce bu paralı idarecilik sisteminden arındırmak gerek. Özellikle idareci anlamında iyi gitmeyen sistem daha da kötüye gidecektir. Herkes çalışmanın ve unvanının karşılığı olan hakkettiğini kesinlikle alsın ama hem sağlığın içinden hemde sağlığın dışından hiç haketmeyerek gelip bol maaşlara sözleşme imzalayanlar olduğu sürece bizler sağlıktaki bu problemleri ile sözleşme dönemlerindeki koltuk kavgalarını daha çok duyacağız.
Garip 4 ay önce
Vatan haini sözü bu ülkede herkesin dilinde alelade kullanılan pelesenk olmuş yazık. Sanırsın kendileri tesla, newton olmuş da hepimizi buluşlarıyla nirvanaya çıkarmış
Hemşireyiz 4 ay önce
Torpillidir kesin ????????????
Devlet memuru 4 ay önce
Bu mu başhekim yardımcısı kesin şaka yapıyorsunuz böyle tiile sokakta gezen zibidilerden biri sandım sokak ağzıyla konuşan kahv ağzıyla konuşan biri idareci olabilir mi çok güldüm yahu bunw kim makam koltuk vermiş sormak lazım kimseyi bulamamışlar da Allah Allah devlet nedir devlet memurluğu nedir idarece nedir bir haber şahıs bu ya derhal görevden alınsın göreve getirenlere de soruşturma açılsın halen görev yapıyor demeyin ha kafayı yerim valla
sağlılçı 4 ay önce
Adamın tipinde hayır yok bir de başhekim yardımcısı mı yapmışlar bu hödüğü. bu öküzde suç yok asıl bunu yapan larda
Ben 4 ay önce
Sen adamına çatmamışsın acemi olduğun çok belli
kocaeli 4 ay önce
Eliniz armut mu topluyor kırın ağzını burnu nu görsün hanyayı konyayı
Saglıkçı 4 ay önce
Ne günlere kaldık Allah akıl fikir versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?