Başhekim Profesörün Odasını Kilitleyerek Tartıştı!

Trabzon Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesinde Başhekimin sorumluluk sahasını değiştirdirdiği profesörle önce telefonda tartıştığı, ardından 'Hasta muayenesi' yapıdığı sırada güvenlik görevlileri ile beraber odasına giderek odanın kapısını da içerden kilitlediği ileri sürüldü.

Başhekim Profesörün Odasını Kilitleyerek Tartıştı!

Trabzon Ahi Evren Kalp ve Damar Cerrahisi Hastanesi'nde bugün şok bir olay yaşandı.

TIKLAYIN

Odada yaşanan sözlü kavgaya kulak misafiri olan muayene sırası bekleyen hastalar ve yakınları ise, “Profesörün odasına böyle gelinir mi bu nasıl bir hastane, ayıptır. Bunlar nasıl idareci diyerek” olaya tepki gösterdiler. Hastaların tepkileri artınca güvenlik görevlileri bu kez de muayene bekleyen hasta ve yakınlarını dışarı çıkarmak zorunda kaldı. Hastane yöneticisinin sorumluluk sahasını değiştirdiği profesörün yerine atadığı kişi hakkında ise devam eden soruşturmalar olduğu ileri sürüldü.

Dünyanın koranavirüsle uğraştığı doktorların da hastalarını tedavi etme gayreti içinde olduğu bir dönemde idarecilerin doktorlara yönelik bu tavrı ise tepkiyle karşılandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 07:45

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Reis
Reis - 2 ay Önce

ÇOK AYIP BAŞHEKİM BEY.MAKAMİNA GUVENME .. MEVKİİ MAKAM SAHİBİ ALLAH DİR ALLAH LAİLAHE İLLALLAH.

Mersin
Mersin - 2 ay Önce

Oda birsey i. Bizdeki il mudürü ve personel başkanı Bi dövmedikleri kalıyor. Ordan oraya gönder. Gönderdikleri yerdede rahat bıraksalar. Sürekli mobing. Umarım bunları Bi duyan vardır

Sultan
Sultan - 2 ay Önce

Yediniz zamaninda gul gibi adami ey doktorlar simdik birbirini yiyin beter olun

SIRADAKİ HABER