Başhekim Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Eski Başhekim Uzm. Dr. Faruk Ulvi Özüarı vefat etti. Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi eski Başhekimi Kadın Doğum Uzmanı Dr. Faruk Ulvi Özüarı, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Gündem 07.02.2021, 11:07 07.02.2021, 11:08 Güler Sağlam
Başhekim Dualarla Son Yolculuğuna Uğurlandı!

Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde 1988-1992 yılları arasında Başhekimlik görevi yürüten Kadın Doğum Uzmanı Dr. Faruk Ulvi Özüarı hayata veda etti.

Merhum Başhekim için bugün, T.C. Sağlık Bakanlığı – ODÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları binası önünde tören düzenlendi.

TIKLAYIN

Törene Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İl Sağlık Müdürü Dr. İsmet Kolomuç, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Murat Küçükoğlu, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Çetin Gündoğdu, Hastane Yöneticileri, sağlık çalışanları ve ÖZÜARI’nın yakınları katıldı.

Uzm. Dr. Faruk Ulvi Özüarı Ordu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde 1988-1992 yıllarında başhekimlik yaparken 20.01.1995 tarihinde emekli olarak Ordu’da yaşamaya devam etmişti.

Aslen Niğdeli olan Özüarı’nın cenazesi Orta Camii’nde öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
THE İMAM 4 ay önce
böylemi bitecek korona bir tanesinde bilem maske ve mesafe yok vay halımize bide bunlar bilinçli olacak
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?