Başhekim'den borsa ziyareti

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Ramazan Çetinkaya beraberindeki heyet ile birlikte ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır’ı makamında ziyaret etti.

Başhekim'den borsa ziyareti

TIKLAYIN

ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, ATB yönetim kurulu üyeleri İbrahim Köseoğlu, Recep Özkul, Mahmut Ruhi Alpagot, Halil Bülbül, Ata Sönmez’in de hazır bulunduğu ziyarette kurumlar arası işbirliği gündeme geldi.

Nezaket ziyaretinde bulunan Çetinkaya, borsanın çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. Borsa’nın Antalya’nın en önemli kurumlarından biri olduğunu belirten Çetinkaya, önümüzdeki süreçte Antalya’daki kurumlarla işbirliği halinde ortak çalışmalar yapmak istediklerini kaydetti. Ali Çandır ise Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yeni binası ve yeni yönetim anlayışıyla iyi çalışmalara imza atacağına inandığını belirterek, kurumlar arası işbirliğinin önemini vurguladı.

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER