Bakanlık Vermiyor, Doktorlar Paylaşmaya Devam Ediyor!

Ülkemiz ve tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği bu günlerde Gümüşhane Devlet Hastanesi Uzman Hekimleri diğer bir çok hastanede olduğu gibi örnek bir paylaşıma imza attı.

Gündem 03.06.2020, 18:01
Bakanlık Vermiyor, Doktorlar Paylaşmaya Devam Ediyor!

Hekimler bu dönemde aldıkları ek ödemelerini iki aydır salgın sürecinde de kendileriyle aynı risk ortamında omuz omuza çalıştıkları, yönetmeliğe göre ek ödeme alamayan sürekli işçi kadrosundaki mesai arkadaşları ile paylaştı.

TIKLAYIN

Uzman Hekimlerim farkındalık oluşturan bu örnek ve duyarlı tutumları karşısında sürekli işçi kadrosundaki personeller de kendilerine içten teşekkürleri ile karşılık verdi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Gümüşhane Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ertuğrul Kara, “Bu süreçte hekim arkadaşlarımız hastanemizde sürekli işçi olarak çalışan arkadaşlarımızın yanlarında olduklarını göstererek hem motivasyon hem de destek amaçlı aldıkları ek ödemeleri ek ödeme almayan çalışanlarımızla paylaşarak bir noktada güzel bir birlik ve beraberlik de sergilemişlerdir. Ben de bu anlamlı davranışları ve özverili çalışmalarından dolayı hekim arkadaşlarıma, onlarla birlikte gayret gösteren sürekli işçilerimize hastane yönetimim adına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (3)
Yetkili 5 ay önce
İnsAllah yetkili insanlar görürde örnek alır. Tebrik ederiz.
HAKKI AMCA 5 ay önce
ADALET BU.TEŞEKKÜR AYNI ZAMANDA. DİPLOMATİK BİR DİLLE UYGULAMAYI PROTESTO EDİYORLAR HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR.
Hakan CESUR 5 ay önce
benim çalıştığım hastanedeki Göğüs doktoruna Başhekim tarafından böyle bir teklifle gidiliyor ancak malum doktor onlara DEVLET versin diyor.(Göğüs doktoru 70.000 tl para aldı)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?