Bakanlık Sağlık Personelinin Yıllık İzin ve Hizmet Puanlarını Güncelledi! (2)

Sağlık Bakanlığına bağlı çalışan tüm sağlık personelinin hizmet puanları 1 Ocak 2021 itibariyle güncellenerek PBS'ye tanımlandı. Hizmet puanları, e-devlet üzerinden ya da Sağlık Bakanlığı'nın uygulamaya koyduğu EKİP Portalından öğrenebilirler.

Gündem 04.01.2021, 13:25 04.01.2021, 13:26 Güler Sağlam
Bakanlık Sağlık Personelinin Yıllık İzin ve Hizmet Puanlarını Güncelledi! (2)

Sağlık Bakanlığı personeli hizmet puanları 1 Ocak 2021 itibariyle güncellendi. Hizmet puanları, e-devlet üzerinden ya da Sağlık Bakanlığı'nın uygulamaya koyduğu EKİP portalından öğrenebilirler.

TIKLAYIN

İl içi ve İller arası atamalarda kullanılan hizmet puanları, çalıştığı bölgenin gelişmişlik seviyesine göre değişmektedir.

Yılda iki defa (Ocak ve Temmuz) güncellenen hizmet puanları 1 Ocak 2021 itibarıyla hesaplanarak güncellendi.

Sağlık Bakanlığınca personele ait hizmet puanları ve yıllık izinler 3 Ocak 2021 itibariyle güncellendi. Pandemi nedeniyle kullanılmayan izinlerin 2021'e eklenmesi ile bir  kısım personelde  90 gün ila 60 gün arasında izni oldu. Hizmet Puanı ve İzin Bilgileri ekip portal uygulamasından görülebilmektedir.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
Vatandas 5 ay önce
60 gün 90 gün izni verirlermiki
Kürşat 5 ay önce
45/a lı personelim geçen sene kullanamadığım 3 günlük iznim bu seneye aktarılmamış. Bizlerin de izinlerinin aktarılması gerekmiyor muydu?
Fatma Deniz 4 ay önce
İzinlerin güncellenmesi ile benim 90 gün olması gereken iznim 30 gün olarak yazılmış yani kullanamadığım izinler aktarılmamış düzeltilir inşAllah..
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?