PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakanlık Genel Müdür Yardımcısı Gençlere Rol Model Olmuş!

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aziz Alper Biten, Öğrencilerin Diyarbakır'da düzenlediği söyleşilerle ilgili olarak "Ankara’da doktor, bürokrat ve yetişmiş bir rol adamı olarak görüyoruz " dediklerini ifade etti.

Gündem 14.04.2022, 13:44 14.04.2022, 19:47 Cansu Polat
Bakanlık Genel Müdür Yardımcısı Gençlere Rol Model Olmuş!

“ÜNİVERSİTELERDEN CİDDİ ANLAMDA SÖYLEŞİ VE PANEL TALEPLERİ ALIYOR”

Biten, Üniversitelerden ciddi söyleşi, panel talepleri aldıklarını ve bu sebeple bölgede gençlerle sürekli söyleşilerde bir araya gelme şansı yakaladığını belirterek, “Şimdi işin doğrusu, ziyaretler her zaman hemen hemen aynı şekilde seyahatlerim oluyordu. Ancak bu dönem üniversitelerden ciddi talepler alıyoruz. Üniversite öğrencileri, rektör hocalarına veya ilgili hocalarına böyle bir abimiz var, Diyarbakırlı hemşerimiz, tüm bölgeden bahsediyorum, işte Ankara’da doktor, bürokrat ve yetişmiş bir rol adamı olarak görüyoruz ve abimizin de çeşitli üniversitelerde söyleşiler yaptığına şahit olduk, videolarını gördük bizde davet edelim diye hocalarından ricacı oluyorlar. Üniversitelerde bizi öğrencilere söyleşi yapmak üzere davet ediyor. Tabi bölge illeri olduğu için Diyarbakır’da benim memleketim her ziyaretimde muhakkak Diyarbakır’a uğruyorum. Bunlar sosyal medyada üniversiteler tarafından gençler tarafından yayıldığı için Diyarbakır’a seyahatimin sıklığı artmış gibi görünüyor. Ama onun ötesinde de benim ailem burada, köyüm burada, arkadaşlarım dostlarım burada Diyarbakır’a çok sık geliyoruz ve çokta ciddi vatandaşlar ile bir araya geliyoruz, onların sorunlarını alıyoruz ve o sorunları çözmek için çok ciddi çabayı Ankara’ya döndüğümüzde sarf ediyoruz” dedi.

“VERDİĞİMİZ ÖNERİLERLE GENÇLER KENDİLERİNE YÖN ÇİZİYOR”

Özellikle üniversite gençliğinin kendisiyle iletişim kurmak istediğini ve önerileri doğrultusunda kendilerine bir yön çizdiğini de sözlerine ekleyen Dr. Aziz Alper Biten konuşmasını şöyle sürdürdü: “Gençlerle bir arada olmak bana kendi üniversite gençliğimi hatırlatıyor. Onlara her zaman şunu söylüyorum. Bende sizler gibi bu sıralardaydım ama bize gelip tecrübelerini anlatan, hayatta yaşadığı engellerle nasıl mücadele ettiğini anlatan abilerimiz çok fazla yoktu. Biz bu sorunları yaşadık, sıkıntıları yaşadık, bir takım tecrübeler edindik. Sizler bizim geleceğimizsiniz sizlerin de bu sorunları yaşamadan daha kolay üstesinden gelin diye sizlerle bu söyleşiyi yapıyorum diye giriş yapıyorum. Üniversite gençliğindeki gençlerine olan hedefimiz şu, gençler gerçekten bizim geleceğimiz” diye konuştu.

Yorumlar (8)
Şahap 1 ay önce
Milletvekili olmak için propaganda yapıyor, ne başarın varki o koltukta oturuyorsun? Bu adamın memuriyet geçmişini araştırın, hep masa başı. Sorarsanız hekim kendisi
33 1 ay önce
EVET DOĞRU HER DEDİĞİNİZ HEP DOĞRU SAĞLIK BAKANLIĞI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE YAPTIĞINIZ KEPAZELİKLERİ UNUTMADIK HADİ GİT İŞİNE KUMDA OYNA
mırişkareş 1 ay önce
Uçakla ile devletin verdiği yollukla gidip geliyordur. Adı ne : Görev...
sağlıkçı 1 ay önce
Vekaleti birazcıkta size verelim. mesaj alındı.
Hayat kaçmaz 1 ay önce
Allah sizin gibi kişilikli insanların sayısını çoğaltsın.
Hayat kaçmaz 1 ay önce
Allah sizin gibi yöneticilerin sayılarını çoğaltsın
Hademe saglıkçı 1 ay önce
Muhaha zuhaha rol modele bakmhizaya gel
cabbar 1 ay önce
muahahahaha
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?