PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakan Koca'nın Toplantısına Katılmayan Öğrencilerin Sorgulanacağı İddiası

Bakan Koca'nın Bursa’ya gerçekleştirdiği bugünkü ziyaretinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde öğrencilerle yaptığı toplantıya katılımın zorunlu tutulduğu, katılmayan öğrencilerin ise sorgulanacağı iddiası ortaya atıldı.

Gündem 18.04.2022, 20:55 18.04.2022, 22:51 Cansu Polat
Bakan Koca'nın Toplantısına Katılmayan Öğrencilerin Sorgulanacağı İddiası

Tıp öğrencileri kolu tarafından yapılan açıklamada Fahrettin Koca'nın Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinde düzenlenen toplantı öncesinde, yönetim tarafından öğrencilerin toplantıya katılmaları yönünde mesaj atıldığı ve katılmayan öğrencilerin ise tek tek sorgulanacağı iddia edildi.

Türk Tabipler Birliği’ne bağlı tıp öğrencileri kolu, sosyal medya üzerinden konuyla ilgili açıklama yaparak; Tıp Fakültesinde, Fahrettin Koca ile toplantı düzenleneceği, sınıf gruplarına atılan mesajla duyurulduğu açıklandıktan sonra toplantıya katılacak öğrencilerin izinli sayılacağı, mazeret bildirmeden toplantıya katılmayan öğrencilerin ise tek tek sorgulanacağı belirtildi iddiasında bulundu.

Yorumlar (2)
Uz dr 1 ay önce
Aslında hepsine eskiden giydigimiz beyaz yakalı siyah önlüklerden giydirip yol kenarında bakan bey için sırada beklemeleri lazımdı
sağlıkçı 1 ay önce
verilen sözleri tutmayanlara ne yapmalı
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?