PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakan Koca’dan Sağlık Çalışanlarına Duygulandıran Mesaj

Sağlık Bakanı Koca’dan sosyal medya aracılığıyla bayram tatili boyunca nöbet tutan sağlık çalışanlarına yönelik duygulandıran bayram mesajı geldi.

Gündem 05.05.2022, 00:39 Cansu Polat
Bakan Koca’dan Sağlık Çalışanlarına Duygulandıran Mesaj

Sağlık Bakanı Doktor Fahrettin Koca hekiminden temizlik görevlisine kadar tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutlayarak “varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli” açıklamasında bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından bayram tatilinde nöbet tutan sağlık çalışanlarına tek tek teşekkür etti. Nöbetçi hekimlerden ebelere, hemşirelerden acil tıp teknisyenlerine, teknisyenlerden temizlik görevlilerine kadar tüm çalışanların bayramını kutlayan Koca, "Varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli." ifadelerini kullandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün gece yarısı İstanbul'da bazı hastanelerin acil servislerini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının ve hastaların bayramını kutladı. Bakan Koca'yı, sürpriz olarak yaptığı ziyarette hastanede gören sağlık çalışanları ve hastalar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet eden Koca, fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi.

"VARLIĞINIZI BİLMEK BİLE İYİ HİSSETMEK İÇNİ YETERLİ"

Bakan Koca bugün de sosyal medya hesabından art arda paylaşımlar yaparak bayram tatilinde nöbet tutan sağlık çalışanlarına tek tek teşekkür etti. Koca'nın tweet'lerinde şu ifadeler yer aldı:

"NÖBETÇİ HEKİM VE DİŞ HEKİMİ 7.777 arkadaşım. Bayram tatilinde, görevinizin başında geçirdiğiniz bu gece için minnettarız. Her birinizin bayramını kutlarım. Varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli.

NÖBETÇİ EBE, HEMŞİRE, ACİL TIP TEKNİSYENİ, SAĞLIK MEMURU 34.012 arkadaşım. Bayram tatilinde, görevinizin başında geçirdiğiniz bu gece için minnettarız. Her birinizin bayramını kutlarım. Varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli.

NÖBETÇİ TEKNİSYEN, TEKNİKER 4.952 arkadaşım. Bayram tatilinde, görevinizin başında geçirdiğiniz bu gece için minnettarız. Her birinizin bayramını kutlarım. Varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli.

NÖBETÇİ GÜVENLİK, VERİ GİRİŞ, TEMİZLİK GÖREVLİSİ VE SÜRÜCÜ 17.936 arkadaşım. Bayram tatilinde, görevinizin başında geçirdiğiniz bu gece için minnettarız. Her birinizin bayramını kutlarım. Varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli.

NÖBETÇİ İDARİ PERSONEL, MEMUR 1.469 arkadaşım. Bayram tatilinde, görevinizin başında geçirdiğiniz bu gece için minnettarız. Her birinizin bayramını kutlarım. Varlığınızı bilmek bile iyi hissetmek için yeterli."

Yorumlar (4)
Teşekkür isteyen sağlıkçı 2 hafta önce
Bu bayramda o kadar çok teşekküre ihtiyacım vardı ki anlatamam. Bu teşekkür gelmeseydi heralde bayramdan sonra çalışamazdım zaten bizim tek ihtiyacımız olan şey teşekkür gerisi teferruat ne gerek varki maaşmış özlük hakkıymış biz ihtiyacımız olanı aldık
Bakan bey bizi gerçekten anlıyor
Mulayim 2 hafta önce
Hakkınız Ödenmez! Zaten çok yüce bir iş yapıyorsunuz! Cennette yeriniz hazır! Sizi çok seviyoryz! Alkış! Fış fış!
Anestezi 2 hafta önce
Sayın bakana hakkımı helal etmiyorum.
Yhs 2 hafta önce
Yhs hakkım zehir zıkkım olsun gideceğin günü bekliyorum
13
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?