Bakan Koca: Yatacak yerimiz de, verecek cevabımız da var

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, acil durum hastaneleri hakkında çıkan tartışmalara son noktayı koydu. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Bakan Koca, "Prof. Dr. Murat Dilmener ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanelerimizin her birini 1008 odalı ve tek yataklı olarak teslim aldık. Bugüne kadar 235 bin hastamıza hizmet vermiştir. Yatacak yerimiz de, verecek cevabımız da var. Milletimizin hizmetindeyiz" açıklamasında bulundu.

Gündem 02.01.2021, 13:10 Güler Sağlam
Bakan Koca: Yatacak yerimiz de, verecek cevabımız da var

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Prof. Dr. Murat Dilmener ve Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanelerimizin her birini 1008 odalı ve tek yataklı olarak teslim aldık. Bugüne kadar 235 bin hastamıza hizmet vermiştir. Yatacak yerimiz de, verecek cevabımız da var. Milletimizin hizmetindeyiz" ifadelerini kullandı.

TIKLAYIN

Sağlık Bakanı Koca'dan Lefkoşa Acil Durum Hastanesi paylaşımı

KKTC Lefkoşa Acil Durum Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleşen törenle hizmete açıldı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından Lefkoşa Acil Durum Hastanesi'nden görüntülere yer verdi. Bakan Koca paylaşımında, 'Lefkoşa Acil Durum Hastanemiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Ersin Tatar'ın katıldıkları törenle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 37. yıl dönümünde, bugün hizmete açıldı. Kıbrıs Türklerine hayırlı olsun' ifadelerin kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
CovidAcil 5 ay önce
Sen daha yatıramadığın Kasım Ayı ödemelerine cevap veremiyorsun!
vhki 5 ay önce
sayın sağlık bakanım sağlıkta çalışan hizmetlilere görevde yükselme sınavına girenlerin hepsine kadro verilse en azından çalışan hizmetli arkadaşlar birazcık mutlu olurlar sayın bakanım hiç ders çalışamadık sabah yedi akşam yedi çalıştık ders çalışamadık bizleride düşünün döner verilmedi hiç olmasa kadro muzu verin
Mustafa 5 ay önce
Bakanın yatacak yeri yok
yalan ! 5 ay önce
ne yatacak yerin ne de söyleyecek doğru sözün var bakan. çalışanına zulm eden bir bakanlıktan başka ne var. en kötü memur sınıfı olduk sen hala konuşuyorsun , ek ödeme performans gibi milletin gözünü boyuyor, çalışana hiçbir katkı sağlamıyorsun. ne yatacak yeriniz nede söyleyecek doğrunuz kalmış haberiniz yok. tükendik artık anlayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?