PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bakan Koca: Sıra Sağlık Meslek Mensuplarının Memnuniyetinde...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sakarya iline gittiği bir günlük ziyaretinde "Artık gündemiz değişti." dedikten sonra " Artık sağlık meslek mensuplarının memnuniyetini temin etmek için gayret ediyoruz'' açıklamasında bulundu.

Gündem 14.04.2022, 20:23 14.04.2022, 22:02 Cansu Polat
Bakan Koca: Sıra Sağlık Meslek Mensuplarının Memnuniyetinde...

Koca, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bugün Sakarya’da, sağlık alt yapılarımızın durumunu yerinde görmek, tıp fakültesi öğrencilerimizle görüşmek çalışanlarımızla hem sağlık çalışanlarımızla hem hal olmak için bulunuyoruz. " dedi.

DENEYİMLİ SAĞLIK İNSAN KAYNAĞIMIZ GURUR KAYNAĞIMIZ OLDU

Vali Kaldırım ve İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ile şehirde verilen sağlık hizmetleri ve yeni hizmet mahalleri hakkında değerlendirme yapacaklarını aktaran Koca, "Salgın günleri artık geride kaldı. Sağlık hizmetlerini sayın cumhurbaşkanımızın vizyonuyla ulaştı zirvede tutmaya kararlıyız. Gücü ve sağlık alt yapısıyla dünyanın grupta ettiği sağlık sistemimiz deneyimli sağlık insan kaynağımız hepimizin gurur kaynağı oldu." diye konuştu.

"ARTIK GÜNDEMİMİZ DEĞİŞTİ"

"Salgın günleri artık geride kalıyor." diyen Koca, şöyle devam etti: " İnşallah önümüzdeki dönemde sağlık sistemimizi daha da güçlendirecekz. Salgının ağır ve korkunç yükü üzerimizden kalkarken gündemimizde değişti. Artık sağlık meslek mensuplarımızın memnuniyetini temin etmek ve her zaman vatandaşlarımızın uygun sağlık hizmetini en iyi koşullarda almasını sağlamak için daha çok gayret ediyoruz." açıklamasında bulundu.

Yorumlar (21)
Ey Kahbe Bizans! 1 ay önce
Bu sağlıkçılara dış mihrakların ettikleri nedir. Şu dış mihraklar olmasa ahhh . 20 yıldır sağlıkçının canını okudunuz. Bir gün sağlıkçı selanızı okutur.
sıra size gelecek 1 ay önce
umut tacirleri
Ebe 1 ay önce
Çok geç kalındı sağlıkçıların özlük haklarını iyleştirme işi. Yıllardır kurum olarak iyleştirme yapılmadı üstüne birde covid verdiği yorgunluk, stres, madden ve manen kayıplar. Sağlıkçının hakkı ödenmez alkışa devam
Can 1 ay önce
Manşeti okuyan sağlık meslek lisesi mezunları heyecanlandı mı acaba ????
dr 1 ay önce
5-6 aydır aynı vaat
Esra ak 1 ay önce
Bizleri memnun etmenin tek yolu liyakatli yoneticiler atamak,3600 ekgosterge, unvan degisikligi sinavi, maaslarin tek kalem olmasi vb
Msb 1 ay önce
Bu ay içinde icap nöbeti kaldırıldı. Mecburi ev nöbeti geldi. Üzerine bunun adını koyun dedigimizde çağırdık mı geleceksin deniyor. Beraber çalıştığımız sağlık işçileri bizim maaşları geçiyorlar Rabbim daha çok versin, aldığımız eğitim yalan oldu....
Vesaire vesaire devam eder.
Sizce memnuniyet diz boyu gibi mi görünüyor.
Realite 1 ay önce
Sağlık meslek mensupları: Hekim, diş hekimi, eczacı, hemşire, ebe, optisyen ve 11/4/1928 tarihli ve 1219 sayılı Tababet ve Şuabatı San’atlarının Tarzı İcrasına Dair Kanunun ek 13 üncü maddesinde tanımlanan diğer meslek mensuplarını ifade eder.
Sağlık personeli 1 ay önce
Yav he he
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
4
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?