Bakan Koca'nın Siyasi Parti Lideri Aracı Oldu Dediği İsim Ortaya Çıktı!

Fahrettin Koca 'Bir siyasi partinin genel başkanı aracı oldu' demişti! Bakın o isim kimmiş? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Fransa'dan getirilen bir hasta için '''Bir siyasi partimizin genel başkanı aracılığıyla ulaştık” demişti. O ismin kim olduğu ortaya çıktı.

Gündem 02.05.2020, 19:59 Güler Sağlam
Bakan Koca'nın Siyasi Parti Lideri Aracı Oldu Dediği İsim Ortaya Çıktı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklamasında kullandığı ifadeler merak konusu olmuştu. Bakan Koca, Fransa'da fişinin çekilmesi kararlaştırılan Zekeriya Kılınç'ın bir genel başkanın talebi doğrultusunda Türkyie'ye getirildiğini söylemişti.

Zekeriya Kılınç'ın Büyük Birlik Partisi, Lyon sorumlusu olduğu ortaya çıktı. Bakan Koca'dan, Kılınç'ın Türkiye'ye getirilmesini talep eden isim Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı, Mustafa Destici olduğu öğrenildi.

TIKLAYIN

'FİŞİNİ ÇEKİP ÖLÜME TERKEDECEKLERDİ'

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Orada fişini çekip ölüme terk edeceklerdi. Bunu da aileye söylemişler. Konu bana bildirilince ben de Sağlık ve Dışişleri Bakanlarımıza ilettim. Sağ olsunlar hemen ilgilendiler. Uçak ambulansla evladımız Türkiye’ye getirildi. dedi.

'SİYASETE MALZEME OLMASIN DİYE AÇIKLAMADIK'

Destici açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü:

Siyasete malzeme olmaması adına açıklamadık. Lakin görüyorum ki; her fırsatta ülkemiz ve devletimiz aleyhine çalışma ve kara propaganda peşinde olanlar İsveç ve başka ülkelerde zor durumda kalan vatandaşlarımızı ve de hastalarımızı seviyesiz siyasetlerine alet ediyor” ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
33 10 ay önce
Sayın Destici mersin İl müdürü ve ekibini de söyleyiverin de değişsin. Yoksa mevcut idarecilerin duyacağı yok
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?