Bakan Koca, Koltuğuna Torununu Oturttu İddialarına Cevap Verdi!

23 Nisan dolayısıyla koltuğunu devrettiği çocuğun torunu olduğu iddialarını cevap veren Sağlık Bakanı Koca, "Evet o evladımız. Mustafa Erkam Ordulu. Fatsa TOKİ İlkokulu'nda okuyor. Torunum değil ama bazen benim yerime açıklama yapıyor" ifadelerini kullandı.

Gündem 23.04.2021, 21:45 23.04.2021, 21:57 Güler Sağlam
Bakan Koca, Koltuğuna Torununu Oturttu İddialarına Cevap Verdi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 23 Nisan dolayısıyla koltuğuna oturan kişinin torunu olduğu iddialarına cevap verdi. Bakan Koca, "Torunum değil ama bazen benim yerime açıklama yapıyor" dedi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sosyal medya kullanıcıları, ""Saat 16.15'te açıklama yapacağım." diyerek heyecan yaratan Fahrettin Koca, bakanlık koltuğuna oturttuğu torununun videosunu paylaştı. " şeklinde yorum yaparak Koca'yı 23 Nisan'da dahi torpil peşinde şeklinde eleştirmişlerdi.

Bakan Koca, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bakanlık koltuğuna oturan çocuğun kendisinin torunu olduğu iddialarını yalanladı. Koca yaptığı paylaşımda, "Evet o evladımız. Mustafa Erkam Ordulu. Fatsa TOKİ İlkokulu'nda okuyor. Torunum değil ama bazen benim yerime açıklama yapıyor" ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
CovidAcil 2 ay önce
Günde 300+ ex var. Doktor Bakanı eğlence peşinde!
sağlıkçı 2 ay önce
senin zaten bi fonksiyonun yok bakan bey,bırak bu çocuğa o yönetsin,en azından çocuk bazı şeyleri bilmiyor deyip içimize atarız yapılan bu haksızlıklar karşısında
fenasi 2 ay önce
boş beleş bakan...torunundan başka çocuk yok mu? bir hemşire çocuğu otursaydı..koltuk babasından kaldı ya 23 nisan da bile torununa bırakıyor..az kaldı..corona salgını nedeniyle hesap vereceksiniz. ölen her bir vatandaşın ölümünden kim sorumlu ortaya çıkacak
26
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?