Bakan Koca: İdlib'de Askerimize, Sınır Kapılarımızda Sağlık Personelimize Güvenimiz Tam!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 27 Şubat’ta İdlib'de yapılan hava saldırısında 33 askerimizin şehit olmasının ardından başlatılan 'Bahar Kalkanı Harekâtı’na atıfta bulunarak, "İdlib’te askerimize… Sınır kapılarımızda sağlık personelimize…Güvenimiz tam! " diye yazdı.

Bakan Koca: İdlib'de Askerimize, Sınır Kapılarımızda Sağlık Personelimize Güvenimiz Tam!

Bakan Koca bir önceki paylaşımında da, "İdlib'te bahar temizliğine başladık. Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar Paşamıza, tüm komuta kadememize, kahraman Mehmetçiğimize İdlib’teki Bahar Kalkanı Harekâtımızda tam bir muzafferiyet diliyoruz. Allah bizimledir!" diye yazmıştı.

TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 09:45

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş rıza
vatandaş rıza - 4 hafta Önce

bu ülkenin bir ferdi vatandaşı olarak siz sağlık çalışanlarına doktorlarına,hemşirelerine sağlık memurlarına öncelikle şükranlarımı sunarım kendilerine çok ama çok teşekkür ederim.her zaman bu millet için fedakarca gece gündüz yaz kış demeden bütün toplumsal olaylarda depremlerde ,savaşta,darbede,salgın bulaşıcı hastalıklarda,selde çığda,patlamalarda vb vb olaylarda bu millet için göreve koşan çalışan sizlerin ellerinden öperiz.aynı şekilde polislerimize de askerlerimize de çok teşekkür ederiz bizler evlerimizde yatarken sağlıkçılar polisler askerler her daim görevleri başında fedakarca çalışıyorlar izinlerini iptal edip hastanelere koşuyorlar,her zaman hastanelerde hastalarımızın gece gündüz tedavilerini yapıyorlar bu millet adına teşekkürü bir borç bilirim

SIRADAKİ HABER