Bakan Koca: Cumhurbaşkanlığı Kamu Personeliyle İlgili Genelge Yayınlayacak!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın koronavirüse karşı tedbirler kapsamında kamu personeli ile ilgili genelge yayınlayacağı belirtildi.

Bakan Koca: Cumhurbaşkanlığı Kamu Personeliyle İlgili Genelge Yayınlayacak!

Son dakika: Sağlık Bakanı Koca, "Kamu görevlilerinin zorunlu haller dışında yurt dışına çıkmaması yönünde Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi hazırlanıyor" dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın koronavirüs tedbirleri ile ilgili olarak kamu personeli için bir genelge yayınlayacağı belirtildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Kamu personelinin zorunlu olmadıkça yurtdışına çıkmaması yönünde Sayın Cumhurbaşkanı’nın genelgesi olabilir.” ifadelerini kullandı.

TIKLAYIN

Erdoğan’ın genelgesinin bugün yayınlanabileceği ifade ediliyor.

"OKULLARIN TATİL EDİLİP EDİLMEMESİYLE İLGİLİ BAKANLIKLA GÖRÜŞECEĞİZ"

Koca ayrıca, okulların tatil edilip edilmemesiyle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı ile önümüzdeki günlerde görüşüleceğini bildirdi.

"KORONAVİRÜSÜN TÜRKİYE'DE GÖRÜLME İHTİMALİ ÇOK YÜKSEK"

Öte yandan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Sağlık Komisyonu'nda yaptığı açıklamada, koronavirüsün Türkiye'de görülme ihtimalinin yüksek olduğunu belirterek, "Fakat henüz tespit edilmiş bir vaka yok" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2020, 18:30

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER