Bakan Koca: Bu kız bugün 224 kişiye aşı yaptı

"Bu kız bugün 224 kişiye aşı yaptı." Aşı ekibinden bir arkadaşımız dün böyle bir tweet atmış. Ardından, şu duygusunu paylaşmış: "Son günlerde o kadar çok aşı yaptım ki, dışarı çıkınca herkesin yüzü tanıdık geliyor." Aşı yapan ellerinize sağlık. Bu fedakarlıklar unutulmayacak

Gündem 16.06.2021, 14:13 16.06.2021, 14:58 Güler Sağlam
Bakan Koca: Bu kız bugün 224 kişiye aşı yaptı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "Bu kız bugün 224 kişiye aşı yaptı." Aşı ekibinden bir arkadaşımız dün böyle bir tweet atmış. Ardından, şu duygusunu paylaşmış: "Son günlerde o kadar çok aşı yaptım ki, dışarı çıkınca herkesin yüzü tanıdık geliyor." Aşı yapan ellerinize sağlık. Bu fedakarlıklar unutulmayacak.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (13)
smemuru 2 ay önce
o yüzden hemşirenin maaşı temizlik personeliyle aynı seviyede.
Canset 2 ay önce
Hay Allah razı olsun Sayın Bakanım. Ancak sadece bir çok Bakan gibi sadece bakmayın. Arkadaşlara, Sağlıkçılara haklarını verin. 663'lülere 5000-15000 döner verirken bizlere 200-300 bile çok görülüyor maalesef.
vatandaş 2 ay önce
görevi değil mi ki tabii ki yapacak
hemşireler sağlık memurları 2 ay önce
bu nasıl bir şeydir ya bu kadar da olmaz sağlık çalışanları bu kadar yok sayılmadı görmezden değer vermezden olmadı 1 milyoncu aşıyı olan hatice hanım günün kahramanı ilan edilirken 1 günde 1 milyon aşı uygulayan yapan hemşireler sağlık teknisyenleri ebeler vbvb yok sayılıyor bura da bir kahraman aranıyorsa o da son 2 yıldır ölümüne çalışan sağlık çalışanlarıdır işi yapana teşekkür edileceği yerde pes yani tatlı bir yorgunluk muş sağlık çalışanlarının anası ağlıyor kimse oralı bile olmuyor mahvettiniz sağlık çalışanlarını bitirdiniz kamuda en düşük maaşı alan kesim oldular.
sağlıkçı 2 ay önce
evet o 1 milyon aşıyı yapan sağlık personellerinin çoğunun üye olduğu sendika yüzünden sağlık çalışanları kahraman olamıyor.
hakkı ne 2 ay önce
kuru kuru övgüler yerine hakkını...
Sağlıkçı 2 ay önce
Bizde seni HİÇÇÇÇÇ unutmayacağız.Covid bakanı.her an yad edeceğiz
Lafla peynir gemisi yürüten bakan 2 ay önce
Kabinede ilk değişmesi gereken bakan koca olmalı canımız çıktı geleli ya adam bizi köle gibi görüyor insanız biz insan!!! Üstelik 3 kuruşa çalışıyoruz
memur 2 ay önce
oldu...3600 tez verile ek ödemeler düzenli ve hakettiği seviyeye çekile...Sayın bakan twiit atana kadar Cumhurbaşkanı ve maliye bakanına söyleseydi..daha iyi olmazmıydı.
Hemsire 2 ay önce
Çok şükür sağlık liselerinin hemşirelik bölümleri kapatıldı.kendinden bahsederken bu kız diye bahseden başka meslek grubu yoktur herhalde.ogretmen bu kız bugün şu kadar saat ders verdi demez.yada bı bayan doktor bu kız bugün plkte şu kadar hasta baktı demez.çolu çocuk cümleleri...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
35
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?