Bakan Koca Antalya'dan Tam Kapanma Hakkında Konuştu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "İki haftadır uygulanan tedbirlerin vaka sayısında istediğimiz düşüş hızını sağlayamaması sebebiyle 17 günlük kapanma dönemiyle vaka sayılarında hızlı düşüşü sağlayacağımıza inanıyorum." dedi.

Gündem 30.04.2021, 13:19 Güler Sağlam
Bakan Koca Antalya'dan Tam Kapanma Hakkında Konuştu!

ANTALYA’DAYIZ. 17 günlük kapanmanın ilk gününde, Antalya, Isparta ve Burdur illerimizle, salgın süreci üzerine durum değerlendirmesi yapacağız.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Sağlık Bakanı Koca: "Vakalar istediğimiz sayıya düşmedi. Tam kapanma bir zaruret oldu. Bayramı bayram gibi yaşamak istiyoruz."

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "İki haftadır uygulanan tedbirlerin vaka sayısında istediğimiz düşüş hızını sağlayamaması sebebiyle 17 günlük kapanma dönemiyle vaka sayılarında hızlı düşüşü sağlayacağımıza inanıyorum."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
mat öğrt 2 ay önce
pcr testi olan kişi sayısı düşecek,vaka sayısı düşecek. evden çıkmak yasak
misafir 2 ay önce
Bu kapanma yeni dalganın habercisi gidenler gitti olan sağlıkçılara oldu sayın bakanım.3600 ler verilmedi emeklilik, izinler kalktı annemizi çocuklarımızı torunlarımızı göremiyoruz .Biz ve birinci derece akrabalarımız seyahat kısıtlamalarından muaf olsaydı olmaz mıydı. Emekliliğimizi ve izinlerimizi açın. Yasaklardan muaf olalım. Kimsenin umurunda değil ölüyoruz ......
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?