Bahçeli'ye Aşı Yapan Hemşire Darp Edildi: Bakanlık O İsimde Bir Personelimiz Yok!

Halk TV sunucusu Özlem Gürses, HALK TV'de katıldığı bir programda MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin aşı olması ile ilgili ""Bugün çok olağanüstü bir haber okudum. Sayın Bahçeli'ye aşı yapan bir hemşire vardı. O hemşirenin darp edildiğini siz biliyor muydunuz? " dedi. Ancak sosyal medyada yayılan bir karikatürü gerçek haber gibi sunduğu daha sonradan anlaşıldı.

Gündem 23.01.2021, 23:15 24.01.2021, 01:37 Güler Sağlam
Bahçeli'ye Aşı Yapan Hemşire Darp Edildi: Bakanlık O İsimde Bir Personelimiz Yok!

Özlem Gürses, Devlet Bahçeli'ye koronavirüs aşısını yapan Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin darp edildiği yalanını ortaya attı. Çok geçmeden gerçek ortaya çıktı. Gürses, sosyal medyadaki karikatürü haber diye sundu.

Hemşire Darp Edildi Diyen Özlem Gürses'den Açıklama: Bugün Yazılamayanlar... haberi için tıklayınız

Halk TV sunucusu Özlem Gürses MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin aşı olması ile ilgili sosyal medyada yayılan bir karikatürü gerçek haber gibi sunarak gülünç duruma düştü.

Cumhur İttifakına halel getirecek yalan ve iftira dahil her türlü malzemeyi kullanan muhalif isimlerden Özlem Gürses yine çuvalladı. 

TIKLAYIN

"Bahçeli'ye aşıyı yapan Gülnaz Şırınga darbedildi"
Daha sonra Bahçeli'ye aşı yapan Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin, Bahçeli'nin canını yaktığı gerekçesiyle darp edildiğini ve tedavi altına alındığını söyledi.

Gürses, yalan dolu ifadelerini "Bugün çok olağanüstü bir haber okudum. Sayın Bahçeli'ye aşı yapan bir hemşire vardı. O hemşirenin darp edildiğini siz biliyor muydunuz?  Numune Hastanesi acil servisinde tedaviye alınmış bu hemşire hanım. Gülnaz Şırınga, 'Neye uğradığımı anlamadım. Arkamdan gelen 4 kişi aniden sopalarla vurmaya başladı. Bir yandan da canımızı acıtanın canına okuruz diye bağırdıklarını söyledi.' Sayın Bahçeli'ye aşı yaptığı için, onun canını acıttıklarını düşündükleri için bu kadıncağızı darp etmişler" sözlerini söyledi.

"BİNNAZ ŞIRINGA İSİMLİ BİR HEMŞİRE YOK"

Özlem Gürses’in iddiasını Sağlık Bakanlığına Akşam gazetesi sordu. 

Bakanlık "İddia edildiği gibi bir olay yaşanmadı. Ankara’da Gülnaz Şırınga isimli bir hemşire yok" açıklamasında bulundu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Fırat 4 ay önce
Nedir bu Devlet düşmanlığı? MHP bu ülkenin temelidir.
İki Vasat Habercilik 4 ay önce
Özlem Gürses'in kaynağı belli olmayan, kulaktan duyma yaptığı habercilik ne kadar vasat ise, sizin yaptığınız yanlı habercilik de bir o kadar vasat.
yanlı haber 4 ay önce
yanlı haber yapmayın.
olay doğru yanlış bunun için demiyorum haberin ayrıntısı salakça yorumlar var.
Ben zaten sizin yandaş olduğunuzu biliordum 4 ay önce
Ben zaten sizin yandaş olduğunuzu biliordum
Ahmet kara 4 ay önce
İsme bak Gülnaz ŞIRINGA yalan ve yanlı olduğu buradan belli.;)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?