Bahçeli'nin doktorunun evinden Çelik Kasayı Çaldılar!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kalp doktoru olarak bilinen İstanbul Kadıköy’de Kalp Cerrahı olan Dr. Yılmaz Zorman’ın evine giren 3 kadın hırsız, 50 bin TL, döviz ve ziynet eşyalarının bulunduğu çelik kasayı çaldı. Polis 3 kadını yakalamak için çalışma başlattı.

Gündem 24.09.2019, 16:15 Güler Sağlam
Bahçeli'nin doktorunun evinden Çelik Kasayı Çaldılar!

Devlet Bahçeli'nin 2016 yılındaki kalp kapakçığı ameliyatına giren Dr. Yılmaz Zorman’ın evine hırsız girdi. Dr. Yılmaz Zorman’ın evine giren hırsız maddi kayba neden oldu. Şüpheliler güvenlik kamerasına yansırken, Dr. Zorman'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 2016 yılındaki kalp kapakçığı ameliyatına da girdiği belirtildi.

TIKLAYIN

Olay, iki hafta önce Kadıköy ilçesi Caddebostan Mahallesi’nde meydana geldi. 3 genç kadın, hırsızlık amacıyla Kalp Cerrahı Dr. Yılmaz Zorman’ın yangın merdiveninden evine girdi. Şüpheliler, yatak odasında bulunan çelik kasayı bavula koyup, dışarı çıkardı. Kadınların bavulla birlikte binadan çıktığı anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Dr. Zorman eve geldiğinde, kasanın çalındığını fark edip, polise haber verdi. Gelen polis ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alıp, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Çelik kasayı çaldılar

2016 yılında kalp kapakçığı değişen MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin de ameliyatında da yer alan Dr. Yılmaz Zorman, “Olay günü öğle saatlerinde kapıyı kilitleyerek evden çıktım. Akşam ise eve girdiğimde yatak odasının dağınık olduğunu gördüm. Yangın merdiveni kapısının zorlandığını ve hırsızların oradan girdiğini gördüm. Eşyaları kontrol ettiğimde içerisinde yaklaşık 50 bin TL civarında nakit para, döviz ve ziynet eşyalarının bulunduğu küçük çelik kasanın olmadığını gördüm” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?