PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bahçeli'den TTB'ye: 'Kara Propagandanın Nifak Yuvası'

MHP lideri Devlet Bahçeli, TTB için, "Kara propagandanın nifak yuvası olarak her yalana ve iftiraya sarıldığının aleni şekilde ortadadır" dedi.

Gündem 15.03.2022, 14:35 Zeynep Elmalı
Bahçeli'den TTB'ye: 'Kara Propagandanın Nifak Yuvası'

Meclis’teki grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, Türk Tabipler Birliği (TTB) ’nin kara propagandanın nifak yuvası olarak her yalana ve iftiraya sarıldığının aleni şekilde ortada olduğunu söyledi.

TTB’ye, “Bunlar Hipokrat yeminlerini çiğneyen yüz karalarıdır” diyen MHP lideri, ‘kalpleri vatan ve millet sevgisiyle çarpan hekimler’in hiçbir yere gitmesinin ya da gitmeye çalışmasının söz konusu olmadığını söyledi.

"GİDİŞLERİ OLSUN DA DÖNÜŞLERİ OLMASIN"

Bahçeli şöyle devam etti: “TTB’ye bakarsak Türkiye sağlık sisteminde çoktan iflas bayrağını çekmiştir. Bu ülkeden gitmesi gereken birileri varsa TTB’nin yönetimine çöreklenmişlerdir. Gidişleri olsun da, dönüşleri olmasın. Bunların dışında yine gidenler olursa keyifleri bilir.”

Yorumlar (13)
Vatandaş 2 ay önce
Her avm ye doktor için sadaka kutusu konulsun.ihtiyacı olan alsın.eylem yapmaz
Dr 2 ay önce
Kutu senin biryerine .....
Sağlıkçı 2 ay önce
Şu tipe bakın ,sen bizim bu dünyadaki sınavımızsın gözüyle bakıyorum artık dönek bahçeli
doktor 2 ay önce
sen o kutuyuda götürürsün koçum
Hemşire 2 ay önce
Ben pratisyen hekimi geçtim zaten, uzman hekim kadar maaş isterim. Sabit üstü ek ödeme de uzman doktor kadar para isterim. Bunca yıllık hemşreyim, gelmiş yeni uzman hekim ben den fazla kazanamaz. Pratisyen 5000 TL uzman 7500 TL herşey dahil yeter. Sistemin bel kemiği olmaz aolmaxı hemşireye en az 15000 TL verilmeli. Doktorlar grev yapsın ben hastalara bakarım. Ne olacak ki, iki tık tık bir şık şık...
Cerrah 2 ay önce
Yerleri silmeye benzemez ameliyat karari verip yapmak,sorumluluğunu almak. Bilgisayarda hasta girişi yapmaya da benzemez. Serum takmaya da... ayıp ediyorsunuz!!
Mesut 2 ay önce
Madem Dr ler becerikli o zaman bu sistemi yönetip bu hale getiren, kendi Dr meslektaşlarını bile öfkelendiren kim?
Yan dalcı uzman 2 ay önce
Oooo YSP doluşmuş, yine... Baksana 3600 ü aldılar. Hekim dışı %20 sabit artışını aldılar. Keyifler gıcır. Yıllardır istedikleri uğruna gazi tıp bahçesinde doktor maketi yaktıkları gibi, hekim hemşire ek göstergesi aynı oldu. Yani düşünün, Türkiye de 250 tane olan çocuk metabolizma uzmanı ile hemşirenin ek göstergesi aynı. Yani aynı emekli maaşı, aynı emekli ikramiyesi alacaklar. Aralıkta gelen, ve hekime tek iyileştirme olan emekli zammı da iptal oldu. Başları göğe erer artık. Nasıl olsa ebeler kadın doğum uzm dan, hemşireler yoğun bakım uzmanından, diyaliz hemşiresi nefrlogtan, att acil tıp uzmanından daha çok çalışıyor, daha çok emek vermiş yaa, aynı maaşı almalı diyor. Uğruna da doktor maketi yakacak kadar aşalığık hareketler yapabiliyor.
Hocam 2 ay önce
Bir yandal hocası kaç yılda yetişiyor ne emeklerle yetişiyor, ne sorumluluklar alıyorlar. Bu ülkenin utancıdır bu ücretler. Sizin durumlarınızı kamuda gördükçe gençlere hep dediğim gibi kaçın kurtarın kendinizi zekanızı emeğini bu yamyamlara yedirmeyin. Daha iyi hayatı hakedenler daha iyi hayat yaşamalıdır. Yolu açık olsun gidenlerin
İşçi işçiii 2 ay önce
Sağlık bölünmez bir bütündür. Hastane işçisi olarak hemşire, teknisyen kadar maaş istiyoruz. Duy sesimizi reis. Ne var bizde okuduk 2 yıl 4 yıl bişeyler. Yeni mezun hemşire kaç yıllık işçiden fazla mı alsın ?
Hakkaniyet 2 ay önce
Hani bağdat 82 kerkük 83 tü sn bahceli . Adamı oturturlar böyle
REİS 2 ay önce
Olaylardan ne kadar uzak olunduğu ortada, olayı sadece maaşa ve sağlık çalışanı ayrımına indirgediniz, yazık yazık bu millete kötülük yapıyorsunuz, mesleğin tanımadığı bilinmediğ aşikar
İşçilerin hakkı ödenir mi ? 2 ay önce
Kaç yıllık işçiyim kaç tane çocuğum var bir yeni mezun hemşire kadar alamıyorum. Ne var doktorun söylediği ilacı adama kalçadan yapmakta ne var ? 2 haftada öğrenebileceğim bir iş damar yolu açmak iğne yapmak kan almak. İşçilere hemşirelik yolu açılmalıdır bir aylık eğitim verip.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
8
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?