Bahçeli Açık Konuştu: Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, koronavirüs salgını konusunda aylardır yoğun biçimde açıklamalarda buulnan Türk Tabipler Birliği ile açıklama yaparak, "Derhal kapatılmalı" dedi

Bahçeli Açık Konuştu: Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır
banner71

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır." dedi.

Devlet Bahçeli, gündeme ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu. İşte o açıklama:

"Bahçeli, "Ülkemizin yeni tip Koronavirüs salgınıyla mücadelesini kösteklemek isteyen, vatandaşlarımızla birlikte sağlık çalışanlarımızı telaş ve paniğe sürüklemek amacı taşıyan kötü niyetli bir kampanya devamlı mesafe almaktadır. Bunu görüyoruz, karanlık emel sahiplerini biliyoruz.

TIKLAYIN

Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış. Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur. Siyah kurdele takınca ne olacak? KOVİD-19 hastalığından tedavi gören insanlarımıza ne diyecekler?

Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar? Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikelidir, tehdit saçmaktadır. Üstelik, hükümete yönelik 'Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz' eylemi haince bir tertiptir.

Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır. Virüsle mücadeleye hesapsız ve art niyetsiz devam eden vatansever bilim insanlarımızdan oluşacak bir müteşebbis heyet kurulmalı, rezaletin, hıyanetin ve Türkiye husumetinin kara sayfası kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipler Birliği'ne sabır ve tahammül gösterilmesi imkânsızdır." 

Bahçeli'nin kapatılmasını istediği Türk Tabipleri Birliği'ne Kemal Kılıçdaroğlu sahip çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli'nin kapatılmasını istediği Türk Tabipleri Birliği'ne sahip çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bahçeli'nin açıklamalarına sert tepki göstererek, "Kovid-19 salgınıyla mücadelenin ön safında yer alıp, gece-gündüz demeden, sevdiklerine hasret kalarak halk sağlığı için çalışan tüm sağlık emekçilerine, onların haklarını her ortamda savunan Türk Tabipleri Birliği'ne şükran borçluyuz. İyi ki varsınız!" açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 03:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Placebo
Placebo - 5 gün Önce

Eyyy tabipler odasııııı???? tabi ya kapatalım var mı başka bi isteğin

yorgun
yorgun - 5 gün Önce

Sayın bahçeli birde saglıkta görev yapan ambulans şöförlerinede el atsan ek ödeme alamıyorlar

köksal tuncay
köksal tuncay - 5 gün Önce

türk dünyasının lideri dr bahçelinin sözlerine sonuna kadar katılıyorum.türk tabipler birilği kesinlikle kapatılmalıdır çünkü çünkü bunlar hiç bir zaman türk milletinden yana olmayanlardır.

kahraman   kedi
kahraman kedi @köksal tuncay - 5 gün Önce

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar...

Ahmet
Ahmet @köksal tuncay - 5 gün Önce

doğru diyorsunuz .Kim konuşursa sesini keselim vAllahi...Sadece siyasilerin duymak istediklerini söyleyenler konuşmalı bu ülkede!

abidin
abidin - 4 gün Önce

sayın D,BAHÇELİ sizi rahatsız eden ve Kapatılmasını istediğiniz başka odalar dernekler ve benzeri yerler varsa isim listesini açıklayın teker teker kapatılsın

NOBODY
NOBODY - 4 gün Önce

BAHÇELİ ORTALIK KARIŞTIRAN ADAM...SIĞINTI

SIRADAKİ HABER