Atattığınız Yöneticiler Yüzünden Bazılarınızın Yatacak Yeri Yok!

Sayın siyasiler hastanede yakınınızı yatırırken en iyi yerde , en iyi doktor, en iyi Hemşire ve en iyi personel baksın istiyorsunuz.

Gündem 05.06.2021, 17:28 05.06.2021, 20:11 Güler Sağlam
Atattığınız Yöneticiler Yüzünden Bazılarınızın Yatacak Yeri Yok!

Ancak liyakat, idarecilik ve üst bir kadroya adam alınacağı zaman bizim adamımız gelsin diyorsunuz. En iyiler her zaman iyidir.

Torpil ve liyakatsizlik ülkemizin altına döşenen zaman zaman da patlayan dinamitlerdir. Adaletsizlik yapan liyakatsiz yönetici ve kişilerin Sağlık kurumlarını, diğer kurumları nasıl ayaklar altına aldırdığını gelin gezin, dinleyin, duyun ve sonra vicdanınızı ve eğer inanıyorsanız öteki dünyanızı bir düşünün.

Bazılarınızın yatacak yeri yok derler ya ... Gerçekten şu an neredeyse o konumdasınız. Kızmak yerine açın gözünüzü ve gerçekleri görün artık. Bilmiyorsanız bize sorun size devlet adına doğruları söyleyelim sadece yandaşlarınızı ve şakşakcılarınızı dinlemeyin.

Levent ÖZKAN

GÖNDERİN YAYINLAYALIM!

Sağlık Personelleri; çalıştıkları sağlık tesislerinde karşılaştıkları hukuksuz uygulamaları saglikpersonelihaber.net haber merkezimize bildirerek gündeme getirebilirsiniz. Her an her durumda karşılaştığınız yada şahit olduğunuz bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri yazdıktan sonra WhatsApp'ı ( 0 530 557 83 93 ) - E-Postamızı veya İletişim bölümümüzü kullanarak bize iletebilirsiniz. Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz. Hiç bir şart ve koşulda isminiz yayınlanmayacaktır.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
oy 4 ay önce
oy uğruna her şeyi yapanlardan ne beklenir ki?
Hakkk 4 ay önce
Gerçekten yeter, artık biri dur desin Allah aşkına yönetenlerden. Aynı yıl mezun olup da düşük puan sebebiyle defalarca ataması olmayan,10 sene sonra düşük puanlarla girip şuan yöneticilik yapan arkadaşlarım var. Lütfen yılllık sınav açılsın artık...Bu haksızlığı hergün düşünüp kahroluyorum...
Memur 4 ay önce
Bu yöneticiler in çoğu kurumlarda olmasa ne olur olsa ne olur ilçe sağlık müdürlüğü maaşı 17.5 olmuş boşa bir kaymakam maaşının iki katından fazla ilçe devlet hastanelerdeki müdür yada müdür yardımcısı maaşları aynı ama sağlık çalışanlarının ki bitik şekilde hiç düzen kalmamış gibi sağlık kurum ve çalışanlarına reform gerekiyor bir anket yapsalar %100 bulur
10
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?