Aşırı alkol alan Dahiliye Doktoru, ekipleri alarma geçirdi

Beyoğlu Gümüşsuyu'nda devlet hastanesinde dahiliye doktoru olan Nedim A.'ya arkadaşlarının uzun süre ulaşamaması üzerine olis, sağlık ve itfaiye ekipleri alarma geçerek, doktorun evine yönlendirildiler. Kapıyı kırarak eve giren tüm ekipler, aşırı alkol aldığı öne sürülen dahiliye doktorunu ambulansla hastaneye yetiştirdiler.

Aşırı alkol alan Dahiliye Doktoru, ekipleri alarma geçirdi

KOMAYA GİREN DOKTOR, EKİPLERİ ALARMA GEÇİRDİ

Olay, saat 14:30 sıralarında İstanbul Beyoğlu'nda meydana geldi. Basına yansıyan haberlere göre, devlet hastanesinde dahiliye doktoru olan Nedim A.'ya arkadaşları uzun süre ulaşmaya çalıştılar ama başaramadılar. Doktorun evine gelerek ulaşmaya çalışan arkadaşları, hayatından endişe eden arkadaşları için itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine ihbarda bulundular. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Sağlık, Beyoğlu İtfaiye Grup Amirliği ekipleri, polis nezaretinde doktorun yaşadığı evin kapısını kırarak içeriye giriş yaptılar. Ekipler içeriye girdiklerinde alkol komasına girdiğinden şüphelenilen devlet hastanesinde görevli dahiliye doktorunu yerde baygın halde buldu.

TIKLAYIN

Kapının kırılmasından sonra, komada olan doktora ilk müdahalede bulunan 112 sağlık ekipleri, doktorun aşırı alkol kullanımına bağlı olarak komaya girdiğini tespit etti. Ambulans sedyesine konulan hastane dahiliye uzmanı doktor Nedim A. ambulansla Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastane 112 biriminde müşahade altına alınan doktorun tedavisinin başladığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 19:40

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER