Aşırı alkol alan Dahiliye Doktoru, ekipleri alarma geçirdi

Beyoğlu Gümüşsuyu'nda devlet hastanesinde dahiliye doktoru olan Nedim A.'ya arkadaşlarının uzun süre ulaşamaması üzerine olis, sağlık ve itfaiye ekipleri alarma geçerek, doktorun evine yönlendirildiler. Kapıyı kırarak eve giren tüm ekipler, aşırı alkol aldığı öne sürülen dahiliye doktorunu ambulansla hastaneye yetiştirdiler.

Gündem 23.08.2019, 19:38 23.08.2019, 19:40 Güler Sağlam
Aşırı alkol alan Dahiliye Doktoru, ekipleri alarma geçirdi

KOMAYA GİREN DOKTOR, EKİPLERİ ALARMA GEÇİRDİ

Olay, saat 14:30 sıralarında İstanbul Beyoğlu'nda meydana geldi. Basına yansıyan haberlere göre, devlet hastanesinde dahiliye doktoru olan Nedim A.'ya arkadaşları uzun süre ulaşmaya çalıştılar ama başaramadılar. Doktorun evine gelerek ulaşmaya çalışan arkadaşları, hayatından endişe eden arkadaşları için itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine ihbarda bulundular. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 Sağlık, Beyoğlu İtfaiye Grup Amirliği ekipleri, polis nezaretinde doktorun yaşadığı evin kapısını kırarak içeriye giriş yaptılar. Ekipler içeriye girdiklerinde alkol komasına girdiğinden şüphelenilen devlet hastanesinde görevli dahiliye doktorunu yerde baygın halde buldu.

TIKLAYIN

Kapının kırılmasından sonra, komada olan doktora ilk müdahalede bulunan 112 sağlık ekipleri, doktorun aşırı alkol kullanımına bağlı olarak komaya girdiğini tespit etti. Ambulans sedyesine konulan hastane dahiliye uzmanı doktor Nedim A. ambulansla Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastane 112 biriminde müşahade altına alınan doktorun tedavisinin başladığı öğrenildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-2°
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?