Anne-babamın Katilini Bulun Diyen Çocuk Doktoru Müge Anlıyı Ağlattı!!

Anne-babası katledilen Dr. Osman Büyükşen, Müge Anlı ve Tatlı Sert ekibine başvurdu.

Gündem 23.06.2021, 15:42 23.06.2021, 21:40 Güler Sağlam
Anne-babamın Katilini Bulun Diyen Çocuk Doktoru Müge Anlıyı Ağlattı!!

Konya'nın Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi'ndeki evlerinde kar maskeli bir saldırgan tarafından pompalı tüfekle öldürülen Necla (54) ve Metin Büyükşen (55) çiftinin katil zanlısı her yerde aranıyor.

Müge Anlı'nın programına katıldı

Anne babasının 3 senedir çözülemeyen cinayetin failinin bulunmasını isteyen Dr. Osman Büyükşen, katıldığı Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayında sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarını tutamayan Müge Anlı, Dr. Osman Büyükşen 'e destek oldu.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndenden 2012 yılında mezun olan Dr. Osman Büyükşen, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini tamamlayarak 2019 yılı nisan ayında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı oldu.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Twitter'dan Dr.Osman Büyükşen'e büyük destek geldi:

“Ben siyasetçi olsam, milletvekili olsam bu durumda olmazdım, bütün kapılar bana açılırdı.” Dr. Osman Büyükşen ülkeyi resmen özetledi, yazıklar olsun.

Koskoca doktor adam kaç milyon izlenen programda çaresizlikten avaz avaz bağrıyo, sinir krizleri geçiriyo, ağlıyo, mesleğini bırakmak istiyo. Tek istediği annesinin babasının katillerini bulmak ya yazık günah değil mi bu adama !!! #mügeanlı #büyükşenkatilleriyakalansın


Dr. Osman: “Müge Anlı’ya nasıl insanlar çıkıyor diyordum, 6 ay sonra ben çıktım. Büyük konuşmayın.”

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Medimagazin

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (3)
s.m 6 ay önce
hemşire rumuzlu...ne demek bize ne doktordan?? bu nasıl aymazlıktır, kime yapılırsa yapılsın mesleğinin ne önemi var? ülkemizin kanayan yaralarından biridir geç tecelli olan adalet, bu vahşet kime yapılırsa yapılsın bir an önce katilleri bulunmalı, olay aydınlatılmalıdır. ayrıca bizim meslek vicdan ister, sizin hemşire olduğunuza inanmıyorum, es kaza öyle ise bir an önce bırakın bu kutsal mesleği, size layık değil!!
hemşire 6 ay önce
bize ne hekimden
Sitede bir provakator var 6 ay önce
Hemşire başlıklarında doktorları provoke ediyor,doktor başlıklarında hemşireleri.ergen büyük ihtimal Zevk alıyor bundan.doktor beye cigerimiz yandı dün.
9
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?