Ankara Şehir Hastanesi’nin Yemeği Personeli Zehirledi İddiası!

Ankara Şehir Hastanesinde yemek zehirlenmesi nedeniyle şikayetlerin arttığı haberleri sosyal medya’da paylaşılırken bir kaç sitede de yer buldu. Şehir hastanesi personellerinden yaklaşık 300 kişinin “enterit” şüphesiyle acillere başvurduğu bilgisi bizede geldi. Konuyu araştırdığımızda Bakanlık Bilkentte çalışanlar başta olmak üzere birçok hastanede sağlık personelinin kusma, ishal şikayetleriyle hastanelere başvurduğu öğrenildi.

Ankara Şehir Hastanesi’nin Yemeği Personeli Zehirledi İddiası!

TIKLAYIN

Sadece sağlık çalışanlarını kapsamayan zehirlenme şüphesiyle ilgili olarak, sivil vatandaşlarında Ankara Yenimahalle Eğitim Araştırma, Onkoloji ve Şehir Hastanesi acillerine enterit şüphesiyle başvurduğu öğrenildi. Zehirlenme şüphesiyle sağlık personellerinin acillere başvurduğu, serum tedavisinin ardından bir bölüm personelin işlerine geri döndüğü ve rapor taleplerinin kabul edilmediği de iddia edildi. 

Ankara Şehir Hastanesinde çalışan yaklaşık 300 personelin etkilendiği bilinen yemek zehirlenmesi şüphesi iddialarının kaynağı şimdilik tam olarak anlaşılamadı. Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde çalışan sağlıkçılar dışında da birçok sağlık çalışanında aynı şikayetlerle ankaradaki hastanelere başvurması Ankara’da salgın mı var sorularını akıllara getirdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 13:26

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özlem D.
Özlem D. - 7 ay Önce

İddia falan değil bu gerçek benim kardeşim de zehirlendi tavuk yemişler o gunku yemekte hiç bir TV kanalı yayınlamadı bu haberi bazilarinin işlerine gelmiyor tabi sorumlusu olanlari Allah nasıl biliyosa öyle yapsın..

SIRADAKİ HABER