Ankara Şehir Hastanesinde Komik Olaylar

Ankara Şehir Hastanesi Acil Servisinin üstünde helikopter iniş pisti yani heliport diye adlandırılan alan, geçtiğimiz ay Hastanenin koordinatör başhekimi Dr. Aziz Ahmet Sürel tarafından, Bilkent Şehir Hastanesinde iki helikopterin aynı anda ineceği, 2 bin 400 metrekarelik alanları olduğu bilgisini basın mensuplarına aktarmıştı.

Gündem 18.09.2019, 14:19 18.09.2019, 19:49
Ankara Şehir Hastanesinde Komik Olaylar

Şehir Hastanesinin Acil Servisin sorumlu sağlık memuru; Özgür Hakan Büyükpoyraz.

0530 557 83 93  Whatsapp numaramıza gelen bilgiye göre, Ankara Şehir Hastanesi yönetimi Acil Servisin üstünde bulunan heliport ile deneme uçuşu yapmak istiyor.

TIKLAYIN

3711 yatak kapasitesine sahip Avrupa’nın en büyük sağlık tesisi olma özelliği olan Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, günlük yaklaşık 12 bin hastaya hizmet veriyor. Tam kapasite çalıştığında ise 25 bin hastaya hizmet vereceği düşünülen hastane aynı zamanda Sayın Cumhurbaşkanımızın hayalim dediği bir proje olma özelliğini de barındırıyor.

Ankara Şehir Hastanesi yönetimi hastaneye ulaşımın çok önemli olduğunun bilincinde olarak hareket ederken ,hastane acil servisinin üstünde bulunan heliporta ilk deneme uçuşunu yapmak istiyor. Yönetim ilk uçuşunu yapmak istiyor ancak hastanın indirileceği kapının anahtarını bulamıyorlar. Anahtar'ın iki kişide var olduğu söyleniyor. Biri Sağlık Memuru Özgür Hakan Büyükpoyraz. Diğeri de o gün nöbetten çıkan 112'den sorumlu başka bir personel olduğu söyleniyor.

ANAHTAR SORUMLUNUN CEBİNDE EVE GİDİYOR!

Acil servisin sorumlusu anahtarı alıp yanında götürdüğü için ve sorumlu evinde olduğu için anahtarı almaya hastaneden bir araç gönderiliyor ki helikopter heliporta inebilsin.

Bize gelen bilgi bu yönde. Tam bir komedi. Böyle bir sorumsuzluk olamaz diye düşünüyoruz. Hastane yönetimi bu konuyla ilgili sorumlulardan nasıl bir hesap sordu merak ediyoruz. Ya gerçekten gerçek bir hasta olsaydı ne olacaktı?

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (8)
Mehmet Ertürk 1 yıl önce
Bu ne şimdi haber mi? Kanitiniz vardır umarım
Cafer uncu 1 yıl önce
Haber .. sahte nick ile girişi yapma gerçek adını soyadını yaz ,cesaretin varsa son zamanlarda bazı medya organlarında şehir hastanelerini kötüleme çabalarına gitmişler ve Cumhur başkanımızın talimatı ile yapıldı,burada asıl amaç şehir hastanesi üzerinden hükümeti yıpratmak ,bu da tamda fetocularin tattigi
Ragıp 1 yıl önce
Sorumlu heliport üzerine zimmetlendiği için mi anahtarı yanında götürmüş acaba?
nurullah 1 yıl önce
güzel komplo tuhaf habercilik bu habere konu olan şahıslar bu haberi yapan şahısları yargıya verdiği haberide yapma cesaretinde bulunursunuz.
Cafer uncu 1 yıl önce
Hükümetin yaptığı güzel işleri, böyle saçma asılsız haber niteliği bile olmayan , sağlık bakanlığı ve hukumete komplo kurmak için uydurulmuş bir şey
Tayyar 1 yıl önce
Çanak yalamaya devam diyorsun yani
Cafer uncu 1 yıl önce
Tayyar efendi ,kimin tetikciligi yapıyor sunuz ?sahte nick ile yorum yapma , boş ve asılsız yapılan işleri baltalamayin ,bahse konu kişi kadar işiniyi tanımayız burda asıl amaç hükümeti karalamak ve algı oluşturmak,yalan dolan dan haber olmaz .
haber 1 yıl önce
şimdi bu haberde Hükümetimizi nasıl bir karalama gördünüz. Helikopter piste inecek hastanın geçeceği kapının anahtarı yok. Anahtar nerde? sorumlunun cebinde. Mantıksız bir yorum olmuş. Anahtarla hükümeti nasıl birleştirdiniz acaba çok merak ettik
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?