Ankara Şehir Hastanesinde Elektrikler Gitti! Kapılar Kapandı!

Ankara Şehir Hastanesinde elektrikler gitti, jeneratör devreye girmeyince tam bir skandal yaşandığı iddia ediliyor. Haber Merkezimize gelen bilgilere göre, Ankara Şehir Hastanesi'nde 10:05 sularında elektrikler tamamen gitti. Hastanenin jeneratörünün olmasına rağmen, devreye girmemesi nedeniyle 3 bin 633 yataklı Avrupanın en büyüğü denilen hastane karanlığa büründü.

Ankara Şehir Hastanesinde Elektrikler Gitti! Kapılar Kapandı!

Yaklaşık yarım saat süren elektrik kesintisi nedeniyle Acil Servis'e gelen vatandaşların tedavi olamadığı, dev hastanede yarım saat süreyle devrete girmeyen elektrik nedeniyle bir çok vatandaşın mağdur olduğu belirtildi.

JENERATÖR DEVREYE GİRMEDİ, HASTANE DURDU!

TIKLAYIN

Öte yandan çok sayıda hastanın yattığı yoğun bakım servisinde güç kaynakları bulunması nedeniyle elektrik kesintisi nedeniyle herhangi bir sorun yaşanmadığı ancak aşı dolapları başta olmak üzere elektrik ile çalışan tüm cihazların jeneratörün devreye girmemesinden dolayı çalışmadığı, sistemin adeta durduğu iddia edildi. 

SIK SIK ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANIYOR!

Ankara Şehir Hastanesinde uzun zamandır sık sık elektrik kesintisi yaşandığı belirtiliyor. yeni açılmış bir hastanede yarım saat süreyle elektrik kesintisi yaşandığı anlarda neden jeneratörün devreye girmediği merak ediliyor. Yaşanan aksaklık sonrasında Ankara şehir Hastanesinin teknik alt yapısının yetersiz mi olduğu sorusunu akıllara getiriyor. 

AÇIKLAMA BEKLENİYOR!

Yetkililerden konuyla ilgili açıklama beklenirken, yaşanan kesinti sonrasında oluşan maliyetin de açıklanması bekleniyor.

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 22:25

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER