Ankara Kulislerinde Bomba 'Kabine Revizyonu' İddiası: Hangi Bakanlar Gidici!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etmesinin yankıları siyaset kulislerini hareketlendirirken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül arasında yaşanan sosyal medya polemiğin ardından Erdoğan'ın kabine revizyonuna gideceği iddia edildi.

Gündem 26.01.2021, 10:20 26.01.2021, 10:27 Güler Sağlam
Ankara Kulislerinde Bomba 'Kabine Revizyonu' İddiası: Hangi Bakanlar Gidici!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Twitter'dan yazdıkları mesajlar gündeme bomba gibi düştü. 

Cumhuriyet'in kulis haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu durumdan rahatsız olduğu ve revizyon çalışmalarını hızlandırdığı belirtildi. 

TIKLAYIN

Haberde şu ifadelere yer verildi: 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etmesinin yankıları siyaset kulislerinde devam ediyor. Kulislerdeki söylentiye göre, “Erdoğan’ın 2023 seçimleri öncesinde yeniden bir kabine revizyonu gerçekleştireceği” ifade ediliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesine sosyal medyadan hakaret edilmesi ve ardından Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile girdiği “tartışmanın” revizyonun fitilini ateşlediği ileri sürüldü. 

KİMLER DEĞİŞECEK

Soylu’nun kabinde yerini koruyacağı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aile, Sosyal ve Güvenlik Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün değişebileceği ileri sürüldü.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (14)
yorgun 1 ay önce
sağlık bakanıda değişssin
SAĞLIK BAKANI 1 ay önce
SAĞLIKÇILARIN ÖZLÜK HAKKINI KOMAYAN BAKANDA DEĞİŞEBİLİR
Fatma Kara 1 ay önce
Sağlı alanındarevizyonun kralının yapılması lazım. Hele hele bu kadro karşılığı sözleşmenin musluğunun tamamen kapatılması lazım.
sağlıkçı 1 ay önce
artık kabine değişikliği hiç umrumuzda değil,al birini vur ötekine.sistem baştan aşağıya değişmelidir.
Saglik personeli 1 ay önce
Yeni bakan gelse olacaklar:
Döner sermaye yönetmeliğinde çalışmalarımız sona yaklaştı diye topa girecek malum sen müjde müjde diye çarşaf çarşaf haber yaptıracak. Finalde ise hakkınız ödenmez sizi alkışlıyoruz hadi çalışın diyecekler.
Rahmetli erbakanın deyişi bi otomasyon koyalım o yönetsin işleri
Benim gözümdense bakan gelse banane gitse banane temel haklarımız gelişmez amma bundan daha kötüyede götüremezler ki..
İsterlerse sağlık bakanlığını komple lağvedip tarım ve orman işleri bakanlığına devretsinler işi. (Hoş öyle olsa bizdeki bu talihle bizi bunlar sağlık bakanlığından geldiydi deyip geçici görevle çöle yollayıp ordada kutup ayısına kovalatırlar.
(Doktor olamayan ve onun dışında kendi mesleki kanunu olmayan iş kapasiteme tüküreyim)
milliyetci 1 ay önce
Bu haberler çıkar lakin bakanların kim olması yada olmaması nı birileri hep yazar çizer olursa da Hayırlısı olsun
Çelebi 1 ay önce
Sağlıkçılar ile ilgili en ufak çalışma içine girmeyen Sağlık Bakanı da değişsin ve mümkünse doktor olmayan ve doktordan gayrı sağlıkçıların derdi ile dertlenen birisi Sağlık Bakanı olsun...
Vatandaş 1 ay önce
Ali gitmiş Fatma gelmiş banane hepsi aynı.
smemuru 1 ay önce
zihniyet değişmedikten sonra kabineyi çinden getirsen gene aynı gene aynı. Bakanların dünyadan haberi yok bu memlekette.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-2
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?