Anestezi Teknikeri Muhammed Ali Şanda'ya Ait Fotoğrafının Hikayesi Ortaya Çıktı!

Harran Üniversitesi Pandemi Servisinde gönüllülük esasına göre çalışan Anestezi Teknikeri Muhammed Ali Şanda'nın yorgun ve bitkin halde çekilmiş fotoğrafı sosyal medya'da çokca paylaşılmıştı.

Gündem 29.09.2020, 17:49 Güler Sağlam
Anestezi Teknikeri Muhammed Ali Şanda'ya Ait Fotoğrafının Hikayesi Ortaya Çıktı!

Fotoğrafını görünce ne kadar yorgun olduğunu fark ettiğini daha iyi anladığını belirten Şanda, herkesin, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyarak sağlık çalışanlarına yardımcı olabileceğini söyledi.

TIKLAYIN

Fotoğrafın çekildiği anı da anlatan Anestezi Teknikeri Şanda, “Türkiye’de pozitif vaka sayılarının artmasıyla birlikte gönüllü olarak pandemi servislerinde çalışmak istediğimi sundum. Uygun bir zamanda da Covid-19 servislerinde çalışmaya başladım.

Fotoğraf, bir hastamıza müdahale ettiğimiz andan sonra hemşire arkadaşla yorulup kendimizi yere bıraktığımız bir ana aittir. Daha sonra fotoğrafa baktığımızda ne kadar yorgun ve bitkin olduğumuzu gördük.

Bu yorgunluğumuza karşın olarak vatandaşlarımızdan tek ricamız sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uymasıdır. Eğer vatandaşlarımız bu kurallara uyarsa hastanelerde hasta sayılarımız azalmış olur ve daha az yorulmuş oluruz” diye konuştu.

Yorumlar (1)
deephayal 4 ay önce
bakanlık bizi iyi s...ti vAllahi zevk siğarası içiyorum
-5
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?