Ameliyathanede Başlayan İki Doktorun Aşkı Nikah Masasına Taşındı!

Genel Cerrahi Uzmanı ile Anestezi uzmanının ameliyathanede başlayan aşkı, nikah masasında taçlandı. Özel bir hastanede görevli iki hekimin ameliyathanede başlayan aşkı nikah masasına taşındı.

Ameliyathanede Başlayan İki Doktorun Aşkı Nikah Masasına Taşındı!

Meslektaşlarının bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadığı çiftin nikahını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem kıydı. Çiftin şahitliklerini VM M. P. Bursa Hastanesi Genel Müdürü Metin Arslan, Tıbbi Direktör-Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Özcan Atahan, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Osman Tiryakioğlu ile Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Zeynep Akoğul yaptı. Hastane yöneticileri, hekimler ile sağlık ve idari personel de çiftin mutluluğuna şahitlik etti.

TIKLAYIN

Davetiye bastırmak yerine Darüşşafaka Cemiyeti'ne bağışta bulunduklarını belirten Op. Dr. Ruşen Ali Soylu, "Evlilik teklifi ettiğim gün, çok duygulandık. Duygu seline kapıldık. Aynı kurumda çalışmak, sanılanın aksine daha güzel bence. Gerçek sevgiyi ve aşkı hissetmek, yorgunluğumuzu alıp götürüyor. Bütün duygular içinde sevmek, aşık olmak en güzeli. Mesleğimizi de aşkla yapıyoruz" dedi.

Uzm. Dr. Hünkar Şule Soylu da, "Aynı bölümde mesai harcamak, bizim için bir nevi motivasyon kaynağı oluyor. Ameliyathane ortamı son derece stresli ve yoğun. Birbirimizi çok iyi anlıyoruz. O ortamda birkaç dakika da olsa birbirimizi görmek, bizi motive ediyor ve etmeye de devam edecek" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 13:17

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER