Ambulansın Karıştığı Akıl Ermeyecek Kaza: 4 Sağlıkçı Yaralı

Gaziantep’te akıl ermeyecek bir kaza yaşandı. Sanayi Mahallesi Anafartalar Caddesi’nde hızını alamayan kamyon kırmızı ışıkta duramayınca ambulansa çarptı.

Üstelik sokağa çıkma yasağının olduğu bir günde böyle bir kaza yaşanmasını akıl almazken; kazada 4 sağlık personeli yaralandı.

KAMYON KIRMIZI IŞIKTA GEÇTİ

TIKLAYIN

Gaziantep’te bugün saat 17.00 sıralarında, yani sokağa çıkma yasağının sürdüğü şu saatlerde, Sanayi Mahallesi Anafartalar Caddesi’nde hızını alamayan bir kamyon dezenfeksiyondan işleminden sonra istasyonuna dönen bir ambulansa çarptı. Oldukça süratli olduğu öğrenilen kamyon, kırmızı ışıkta duramayarak ambulansa hızla çarptı ve 4 sağlık çalışanının yaralanmasına sebep oldu.

Ambulansta büyük hasar meydana gelirken ambulansta bulunan 4 sağlık personeli yaralandı. Kafa travması geçiren sağlık çalışanlarının olduğu öğrenilirken yaralı sağlık personelleri SANKO Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2020, 01:27

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER