Ambulansı Durdurup "Onu Alma Bunu Al" Diyen Hasta Yakınları Sağlık Çalışanlarını Darpetti

Düğün salonundan çıktıktan sora bayılan sara hastası gencin yakınları, yoldan geçen ambulansı durdurup “Onu bırak bunu al” deyince arbede çıktı. Hasta yakınları, sağlık çalışanı ile sürücüyü darbetti.

Gündem 30.11.2021, 19:23 Zeynep Elmalı
Ambulansı Durdurup "Onu Alma Bunu Al" Diyen Hasta Yakınları Sağlık Çalışanlarını Darpetti

İstanbul’un Esenyurt ilçesi Ondokuz Mayıs Bulvarı üzerinde, düğün salonundan çıkan ve ‘sara hastası’ olduğu öğrenilen genç, saat 21.30 sıralarında, birden fenalaşarak bayıldı. Düğün salonundan çıktıklarında durumu gören gencin yakınları, olay yerine toplandı. Hasta yakınları, o sırada yoldan geçen ve içinde hastası olan bir ambulansı durdurarak "Onu bırak bunu al" dedi. 

EKİPLER SEVK EDİLDİ 

Sağlık çalışanı talebi reddedince, önce hakaret yedi sonrasında ise darbedildi. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis, caddede toplanan kalabalığı dağıtarak yaşanan kavganın büyümesini önledi. Çevrede güvenlik önlemi alındıktan sonra ise sara hastası genç hastaneye kaldırıldı. 

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

“HERKES DÜĞÜN SALONUNDAN ÇIKIP DÜŞEN ŞAHSIN BAŞINA TOPLANDI” 

Sara hastası genç, bayıldıktan sonra herkesin başına toplandığını ve bir arbede yaşandığını ifade eden esnaf Celal Fidan, “Sara hastası olduğunu söylediler. Daha sonra herkes düğün salonundan çıkıp düşen şahsın başına toplandı. Sağlık ekiplerine haber verildi. Bir arbede yaşanmış. Sağlık çalışanlarına saldırı olmuş.” dedi. Esenyurt’ta, sağlık çalışanları darbedildi VİDEO 

“ONU BIRAK BUNU AL DİYE ÇIKIŞTILAR” 

Hasta yakınlarının, sağlık çalışanına hakaret ederek vurduklarını söyleyen İslam Kaşıkçı ise, “Karşıda oturuyorduk. Genç arkadaş sara hastasıymış, dönerek yere düştü. O sırada bir ambulans geçiyordu. İçinde de hastası vardı. Ambulansın önünü kesip durdurdular. Sağlık çalışanı ‘İçeride hastam var. Hastaneye yetişmem lazım’ dedi. Diğerleri içerideki hastayı görmesine rağmen inanmadı. ‘Onu bırak. Bunu al, onun yerine’ diye çıkıştılar. Sağlık çalışanına tepki gösterdiler. Ağır hakaretler ettiler. Sonra da içlerinden bir tanesi sağlık çalışanına vurdu.” diye konuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Hemşire rumuzlu deli 2 ay önce
Site yönetimine sesleniyorum. Bu sapık hemşireyi engelleyin.
hemşire 2 ay önce
yine doktor yine sorun
Sağlıkçı 2 ay önce
Hemşire bozuntusu doktor ne alaka. Ambulansta doktor mu varmış. Sen ve senin gibi şirretler mesleğin yüz karasısınız
Sedat 2 ay önce
Sağlık mesleğini bırakın
Murat reis 2 ay önce
Bu hemsire rumuzlu arkadaş provakotor bunu atın siteden,Kesin o 112 personeline saldıran şerefsizdir
-6
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?