Ambulans Kaza Yaptı, Hemşire ve Şoför Şoka Girdi!

İhbar üzerine gittikleri köyden aldıkları hastayı hastaneye bıraktıktan sonra görev yerlerine dönmek üzereyken bir otomobilin çarpması sonucu kaza geçiren ambulans personeli kısa süreli şok geçirdi. Olay yerine gelenlerin yoğun çabaları sonucu şoför ve hemşire sakinleştirildi.

Ambulans Kaza Yaptı, Hemşire ve Şoför Şoka Girdi!

Diyarbakır'da meydana gelen olayda bir hastayı bulunduğu köyden alarak, hastaneye bırakan sonrasında dönüş yolunda otomobil çarpması sonucu kaza geçiren ambulans personeli hemşire ve sürücüsü şoka girdi. Çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı.

TIKLAYIN

Kaza, merkez Bağlar ilçesi Aram Tigran Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, bir hastayı köyden alan 21 BL 289 plakalı ambulansa, hastasını hastaneye teslim ettikten sonra dönüş yolunda 21 EV 870 plakalı otomobil çarptı.

Kazada ölen ya da yaralanan olmazken, ambulansta ve otomobilde maddi hasar oluştu. Kaza nedeniyle şok geçiren ambulansta bulunan hemşire ve sürücü çevredekilerin yardımıyla sakinleştirildi. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, yaptıkları incelemenin ardından kazaya karışan otomobilin çekici yardımıyla yoldan kaldırılması sonrası yol tekrar trafiğe açıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 16:12

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER