Ambulans Girişi ile Covid Poliklinik Girişini Aynı Kapıdan Yapan Hastane İdaresi Tepki Çekiyor!

Niğde Eğitim Araştırma hastanesinde Ambulans girişi ile covid polikliniği girişini aynı kapından düzenleyen hastane idaresi tepkileri çekmeye devam ediyor.

Ambulans Girişi ile Covid Poliklinik Girişini Aynı Kapıdan Yapan Hastane İdaresi Tepki Çekiyor!

Trafik kazası ile gelen hastalar, plansız yapılan düzenleme ile Covid-19 şüphesi ile hastaneye başvuran hastaların arasından geçerek hastaneye girdiği gibi üstelik aynı koridorda sıra bekledikleri iddia edildi.

TIKLAYIN

Başta Bajanımız olmak üzere siyasiler tarafından Koronavirüs sürecinin kahramanı olarak gösterilen sağlık personelleri de bu durumun kurbanlarından. Sağlık personelleri de yapılan programsız işleyişin kurbanı oldular. Hangi yönetim anlayışı Covid-19 hastası ile normal hastayı aynı alanda tutar anlaşılabilmiş değil. Covidli hastalar ile normal hastalar aynı kapıdan giriş yaptırılarak aynı koridorda bekletilerek ne amaçlandığı ise merak ediliyor. 

UYARI: Covid-19 dışı bir rahatsızlıkla Niğde Eğitim Araştırma Hastanesine yolunuz düşerse çıkarken covit olarak çıkma durumunuzu gözönünde bulundurunuz.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2020, 11:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çalışan sekreter
Çalışan sekreter - 3 ay Önce

Bursa cekirge devletde de muyane olup pilaconil ilaç almak için hastalar kovid pozitif yatan servise götürülmesi bekleyen hastaların olduğu yerde tekrar ilaç almak icin yönlendiriliyor ilaçları girişte triyajda verilirken ne oldu da sırf iş olsin diye oraya verdiler mümkün mertebe daha az temas bu KONUDA daha dikkatli olunmalı ilaçlar şüpheliler e farklı yerde verilebilir bu bir gorustur idarenin dikkatinden kaçmış olabilir yeniden degerlendirilmeli

denizli
denizli - 3 ay Önce

denizli devlet hastanesinde normal hastalar ile covid şüpheli hastaları acil serviste sadece kontraplaklar ayırıyor. covid şüpheli hastalar normal hastaların arasından koridordan geçerek tomografiye gidiyor. aynı tomografi normal hastalar içinde kullanılıyor.

SIRADAKİ HABER