Alkollü Yakalanan Başhekim Polise Direndi!

AYDIN'IN Nazilli ilçesinde ihbar üzerine durdurulan otomobilin sürücüsü Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Ferdi Güneş, 120 promil alkollü çıktı.

Alkollü Yakalanan Başhekim Polise Direndi!

AYDIN'IN Nazilli ilçesinde ihbar üzerine durdurulan otomobilin sürücüsü Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Ferdi Güneş, 120 promil alkollü çıktı.

İsabeyli Kavşağı'nda aracı durduran polis ile sürücü arasında tartışma yaşandı. Bölgeye jandarma ekipleri de sevk edildi. Araç sürücüsünün Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Ferdi Güneş olduğu öğrenildi. Güvenlik güçlerine zorluk çıkaran başhekime çevrede bulunan vatandaşlar da tepki gösterdi.

TIKLAYIN


*Uzm. Dr. Ferdi GÜNEŞ

Güvenlik güçlerine zorluk çıkartan Başhekim Güneş, gözaltına alındıktan sonra ifadesi alınmak üzere Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü.

Güneş'in aracı çekici yardımıyla otoparka götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 11:20

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kayserili
Kayserili - 6 gün Önce

Neden insanın adını sanını açıkça ulusal basında ifşa ediyorsunuz? zaten ilçede duyulacaktır. Bu da yeterli. Pişman olur bırakırdı içkiyi.!! Ayrıca akrabalarını da toplum nezdinde zor duruma sokuyorsunuz. Yazık. Keşke içkiyi üreten satan kişileri de öyle ifşaa etseydiniz. Savaşımız insana karşı değil harama karşı olmalıdır.

kemal yilmaz
kemal yilmaz - 6 gün Önce

İçmişse içmiş kime ne. Bunun neresi haber. Ayıp yahu, insanları itibarsızlaştırmak ayıptır. Bu haberi yapanları kınıyorum.

memur
memur - 6 gün Önce

içmesi değil görevliye zorluk çıkartması haber arkadaş...

Boş hekim
Boş hekim - 5 gün Önce

Evet içki esas düşmanımız ama Aydın'da enteresan olan önceki dönem adam gibi adamlar sebepsiz yere kenara itilip , ehliyetine el konan hastane müdürü, başhekim, içki masasında bayan başkan, hastanede sözde aşk muhabetleri olan idareci diollar, alkollü başhekim odası basan adamı alıp başkan yardımcısı falan yaptılar diollar sonra alkol mevzusu yüzünden görevden aldılar diollar bunlar iftira mi değil mi bilmem .Bunları yapan beyfendiyi de başka ile yine müdür yaptılar bu iftira değil .Yeni sağlık müdürüne çok iş düşüyor. Bu şekilde Kadro kuran eski sağlık müdürünü de ordan ora göndermesinlee yaptıkları ortaya çıkana kadar biraz beklesinler iyi mi yapmış kötü mü yapmış. İyi yaptı ise alkışlayan kötü yaptı isen yuhalayan...

3 ÜN KÜPÜ 27
3 ÜN KÜPÜ 27 - 4 gün Önce

BASIN MESLEK ETİK İLKELERİNE AYKIRI BİR HABER, ... KİŞİLERİ RENCİDE EDEN, İTİBARSIZLAŞTIRAN BİR HABER...TAZMİNAT OLARAK DÖNER SİZE, BÖYLE HABERCİLİK OLMAZ

Nurten ÖZBEK
Nurten ÖZBEK - 2 gün Önce

Bu kadar nönkör olunur yerden yere vurduğunuz bu kişi değerli bir kurumun başhekimi. Gece yatağında yatmayıp hastaneye gelip hastasından çalışanına kadar herkesle ilgilenen çalışanını ezmeyen adam gibi adam ben sayın başhekimin kadrosunda çalışmaktan onur ve gurur duyarak diyiyorum ki mesai saati dışında herkes her haltı yiyiyor göze batmıyor da neden bu kadar bu olayı büyüttünüz anlam veremiyorum sanırım bu işten çıkarlarınız söz konusu .

Aydınaydın
Aydınaydın @Nurten ÖZBEK - 5 saat Önce

Evet gece yatağında yatmayıp içip içip kari kız pesinde kosmaya gitmiş. Ne biliyorsunuz ne kadar tanıyorsunuz bu adamı. Bashekimle aranız iyi olunca rahat ediyorsunuz dimi???? komiksiniz

SIRADAKİ HABER