Ak Pati İlçe Başkanının İmam Kardeşi Müdür Oldu: 'Emeği Geçenler'e Teşekkür Etti!

Mersin’de Ak Parti Gülnar İlçe Başkanı Tevfik Kalemci’nin camide imamlık yapan ağabeyi Mehmet Kalemci, Mut Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü oldu.

Ak Pati İlçe Başkanının İmam Kardeşi Müdür Oldu: 'Emeği Geçenler'e Teşekkür Etti!

İddiaya göre bu atamada, AKP İlçe Başkanı olan kardeşinin etkisi belirleyici oldu.

Mehmet Kalemci yeni görevini sosyal medyadan ilan ederken atanmasında “emeği geçenler”e de teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Kalemci’nin sözleri şöyle oldu:

“TC Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Mut Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü olarak yeni görevime başladım.Rabbim milletimize hakkıyla hizmetkar olabilmeyi hayırlı hizmetler yapabilmeyi sevenlerimizin duası ile birlikte nasip eylesin inşallah.
Beni bu göreve layık Gören ve atanmam hususunda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hayır Dualarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun.Allahım beni mahcup etmesin.Dua eder dua beklerim vesselam.

TIKLAYIN

GECE GÜNDÜZ DEVLETİMİZİN ŞEVKAT ELİ VE MERHAMETİ İHTİYAÇ DUYAN HERKESE DOKUNACAKTIR.

Mehmet KALEMCİ
MUT Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü”

Mersin’de daha önce de AKP Erdemli İlçe Teşkilatı eski yöneticilerinden Gamze Bozkurt’un eşi Halil Bozkurt, Mersin İŞKUR İl Müdürü olarak atanmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İlginç
İlginç - 4 ay Önce

En azından milletin namazı kurtulmuş. Bu zihniyette imamlık yapması çok sıkıntı.

YYYYY
YYYYY - 4 ay Önce

imamlar maşAllah çok marifetli, sağlık başta olmak üzere birçok yere müdür oluyorlar.

neşe
neşe - 4 ay Önce

Bir imamın hak yiyerek bir makama gelmesi ve bunun için teşekür etmesi....

SELMA BATTIR
SELMA BATTIR - 4 ay Önce

Yorumlarınızı hayretle okudum.Devletin şefkat ve merhameti tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşacaktır diyen bir insana ancak başarılar dilemek düşer bizlere.Kişiyi tanımam,hiç bir siyasi bağlantım yok ve yakınlarımda imamlık yapan kimse de yok.Yönetim becerileri var ve atanmaya esas eğitim yeterliliğine haizse imamlık ancak ve ancak artı bir değer olabilir.Lütfen önyargılı olmayalım.Milletçe birbirimizi tanımaya çalışırsak gönül zenginliğimiz bizi güçlü kılacaktır.Yok eğer eğitim liyakatı var ve fakat başarılı olamazsa imam değil ne meslek olursa olsun görevden alınacaktır er ya da geç.

Torpile Dur Deyin Artık
Torpile Dur Deyin Artık @SELMA BATTIR - 4 ay Önce

O kurumda yıllarını veren çalışanlar dururken siz sırf akp ilçe başkanının kardeşi diye birini müdür olarak tepeden getiriyorsunuz.Hadi onu geçtim,"Sosyal hizmetler" nedir diye sorsalar bilmeyecek birine personel aylarca kanun, yönetmelik, kurumları, çalışmaları anlatacak.Kişinin adı, soyadı hiç önemli değil.Ama "torpil" olduğu aşikar olan bir yerde "HAK YENMİŞTİR".Haram olsun

Murtaza Kurt
Murtaza Kurt - 4 ay Önce

imamdan müdür olmaz , gitsin camide çalışsın ortaçağ zihniyetli ,

Saglik
Saglik - 4 ay Önce

Bunu haber yapmanıza gerek yok heryerde var bunlardan adaletin olmadığı islamiyetin düşünülmediği sadece gösteriş için adalet ve islamiyetin ön planda olduğu bi ülkedeyiz normal bunlar ego ve şeytan her zman üstün geliyor işte...

SIRADAKİ HABER