AK Partili Yöneticilerden Başhekime: 'Ben Başhekim Olmak İstiyorum Diye Kapıda Havlayan Zerzevat'

Ak Parti'de ilçe encümeni olduğu iddia edilen partililer Ordu Kumru ilçe Devlet Hastanesi Başhekimi hakkında sosyal medya'da yazdıkları yenilir yutulur gibi değil.

Gündem 15.04.2021, 11:37 15.04.2021, 11:53 Güler Sağlam
AK Partili Yöneticilerden Başhekime: 'Ben Başhekim Olmak İstiyorum Diye Kapıda Havlayan Zerzevat'

Ordu Kumru ilçe Devlet Hastanesi Başhekimine Ak Parti ilçe yönetiminde aktif görevli olan kişiler tarafından sosyal medya üzerinden hesap sordular.

İlçe encümeni olduğu iddia edilen bir kişi başhekim için  "Bundan 6-7 ay önce Ben Başhekim olmak istiyorum deyip kapıda havlayan Zerzevat Değilmi bu. Yerini Yadırgadı demekki..." diyerek hakaret ettiği görüldü.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (4)
BİTSİN ARTIK 2 ay önce
Maalesef sözleşmeli yöneticilik sistemi böyle bir şey yüksek maaş o kadar cezb ediyorki kişiyi siyasetçilerin kapısı da daha çok çalınıyor. Zaten bu sözleşmeli yöneticiler de çok başarılı olmadılar. Sihirli değnek ile sağılk ta tasarruf ve ilerleme sağlanacaklarını sandılar ama boş çıktı. zaten işlerin çoğu merkezde yapılıyor illede sözleşme olcaksa merkezde olmalı taşrada değil. sözleşmeli yöneticilik bitsin artık.
hemşire 2 ay önce
BİR YERLERE GELMEK İÇİN SAĞLIK PERSONELİ O KADAR ÇOK TAVİZ VERMEK ZORUNDA KALIYOR Kİ, SONUNDA BU GİBİ KÖTÜ KELİMELERİ HAKETMEDİĞİ HALDE YUTMAK ZORUNDA KALIYORLAR. BU ÜLKEDE BİR HEKİM KOLAY YETİŞMİYOR, BU LAF YENİR YUTULUR LAF DEĞİL, ONUR KIRICI
Mustafa 2 ay önce
Uzaktan hoş görünür ancak yöneticilik, derdin yoksa dert sahibi olmaktan başka bir şey değildir. Azıcık aşım, ağrısız başım lafı boşuna söylenmemiştir. Hele sözleşmeli idarecilik, kaç gün kalınacağı garanti olmayan bir makama oturmak demektir.
CovidAcil 2 ay önce
Oooooo, bu hakaretin ardindan bashekimler hemen istifa etsin,yuzleri varsa!
19
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?