Ak Partili Başkan Yardımcısının Yakınları Hastane Müdürünü Darp Etti!

Devlet Hastanesi’nde kantin işleten Ak Partili bir yöneticinin çocukları ile Hastane Müdürü arasında tartışma yaşandığı, tartışma sonrasında Bismil Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Musa Yaşa'yı Ak Partili Başkan Yardımcısının yakınlarının darp ettiği iddia edildi.

Ak Partili Başkan Yardımcısının Yakınları Hastane Müdürünü Darp Etti!

Edinilen bilgiye göre, olay geçtiğimiz günlerde Bismil Devlet Hastanesinde meydana geldi. Devlet Hastanesi’nde kantin işleten Ak Partili bir yöneticinin çocukları ile Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü arasında tartışma yaşandı. Tartışma sonrası Hastane Müdürü Musa Yaşa, AK Parti Bismil İlçe Başkan Yardımcısının çocukları ve yeğeninin saldırısına uğradı. Saldırıda Müdür Yaşa’nın burnunda ve parmaklarında kırıklar oluştu.

Hastane Müdürüne Saldırı! Burnu Kırıldı.. haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Görev yaptığı hastaneden darp raporu alan Yaşa, saldırganlar hakkında suç duyurusunda bulundu. Bismil Emniyeti, saldırganları yakalamak için yasal işlem başlattı.

Öte yandan 2 yıl önce Bismil Devlet Hastanesi başhekimi Uzman Dr. Caner Çakın makam odasında AK Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ve beraberindeki grubun saldırısına uğramıştı. Başhekim suç duyurusunda bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 09:23

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER