Ak Partili Başkan Yardımcısının Yakınları Hastane Müdürünü Darp Etti!

Devlet Hastanesi’nde kantin işleten Ak Partili bir yöneticinin çocukları ile Hastane Müdürü arasında tartışma yaşandığı, tartışma sonrasında Bismil Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Musa Yaşa'yı Ak Partili Başkan Yardımcısının yakınlarının darp ettiği iddia edildi.

Gündem 26.02.2020, 10:50 27.02.2020, 09:23 Güler Sağlam
Ak Partili Başkan Yardımcısının Yakınları Hastane Müdürünü Darp Etti!

Edinilen bilgiye göre, olay geçtiğimiz günlerde Bismil Devlet Hastanesinde meydana geldi. Devlet Hastanesi’nde kantin işleten Ak Partili bir yöneticinin çocukları ile Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü arasında tartışma yaşandı. Tartışma sonrası Hastane Müdürü Musa Yaşa, AK Parti Bismil İlçe Başkan Yardımcısının çocukları ve yeğeninin saldırısına uğradı. Saldırıda Müdür Yaşa’nın burnunda ve parmaklarında kırıklar oluştu.

Hastane Müdürüne Saldırı! Burnu Kırıldı.. haberimiz için tıklayınız.

TIKLAYIN

Görev yaptığı hastaneden darp raporu alan Yaşa, saldırganlar hakkında suç duyurusunda bulundu. Bismil Emniyeti, saldırganları yakalamak için yasal işlem başlattı.

Öte yandan 2 yıl önce Bismil Devlet Hastanesi başhekimi Uzman Dr. Caner Çakın makam odasında AK Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya ve beraberindeki grubun saldırısına uğramıştı. Başhekim suç duyurusunda bulunmuştu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?