AK Parti İl Başkan Yardımcısından Sağlık Müdürüne Sitem!

AK Parti samsun İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, Samsun İl Sağlık Müdürüne sosyal medya üzerinden sitem yollu gönderme yaptı.

Gündem 25.02.2021, 10:16 25.02.2021, 11:35 Güler Sağlam
AK Parti İl Başkan Yardımcısından Sağlık Müdürüne Sitem!

Tedavi sürecinin bittiğini ve taburcu olduğunu yazan Samsun İl Sağlık Müdürüne Samsunda emrinizde bunca hastane varken Ankara’ya gitmeniz manidar diye yazan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir yorumunu dalgın surat emojisiyle noktaladı.

TIKLAYIN

İşte o yazışmalar;

Allah’a şükürler olsun ; hastanedeki tedavi sürecim bitti, taburcu oldum. Tedavimde her türlü özveriyi gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza, Duâlarını esirgemeyen, maddi manevi yanımızda olan,bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.

— Muhammet Ali Oruç (@muhammetalioruc) February 24, 2021

Müdürüm Geçmiş olsun. Allah şifalar versin. Lakin Bu şehirde emrinizde bunca kamu hastaneleri varken şehrinizin Saglık il müdürü olarak ambulans uçak ile Ankara ya tedaviye gitmeniz manidar.

Mahmut İŞBİLİR

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Hemşireyiz 2 ay önce
Teşekkürler Mahmut Işbilir.Şunu da sorar mısınız,mesela bir hemşire,ebe de hasta olduğunda "kendi istegiyle" ambulans uçakla Ankara'ya,İstanbul'a gitmek isterse ona da aynı hak tanınacak mı?
MÜDÜR 2 ay önce
Sayın il müdürü Bakan beyin talimatıyla Ankaraya getirildi diye biliyoruz ancak yinede Ankaraya götürülmesi koskoca Ondokuzmayıs tıp fakültesine ve Samsun Eğitim ve Araştırma HastanesiKovit bölümünün başında bulunan hocalar açısından onur kırıcı olmuştur keşke Samsunda tedavi olsaydı.
Sultan Alparslan 2 ay önce
Sayın Başkan doğru söylemiş. Sen Samsun İl Sağlık Müdürü olarak Samsun'daki Eğitim Araştırma, Fakülte gibi bölgeye hizmet veren iki büyük hastane ve hocalarını yetersiz mi görüyorsun.
Hademe 2 ay önce
Sayın başkan rahatsızlansın ağırlaşsın doktorlar ankaraya uçakla sevk ederse eğer lütfen kabul etmesin ölecekse samsunda ölsün
Neşe 2 ay önce
Yani Samsunda tedavi gören covid hastaları ölüyor. Çalışan hekimlerimiz doğru tedaviyi uygulayamıyor
11
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?