AK Parti'den Sağlık Müdürü baskı sonrası istifa etti iddialarına yanıt

Antalya Eski İl Sağlık Müdür Dr. Ünal Hülür’ün, AK Parti Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal’ın isteğini geri çevirmesi üzerine gördüğü baskılardan dolayı istifa ettiği iddiaları karşısında çıkan haberlere AK Parti Antalya İl Başkanlığı yanıt verdi

Gündem 01.12.2021, 20:47 Zeynep Elmalı
AK Parti'den Sağlık Müdürü baskı sonrası istifa etti iddialarına yanıt

İl Başkanlığı açıklamasında, iddiaların iftira ve karalama kampanyası olduğunu belirterek, “Antalyamızı mecliste temsil eden, şehrimize hizmet getirmek için gece gündüz çalışan, vatandaşın derdiyle dertleşen MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal’ı yıpratmak adına iftira atarak algı yapan siyasetçileri kınıyoruz” denildi.

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Abdullah Gül'le ilgili Fehmi Koru'dan flaş iddia: Aday çıkarsa AK Parti'yi zora sokacak

"ACİZLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL"

İftiranın acizlik olduğu kaydedilen açıklamada “AK Parti olarak sağlık alanındaki yatırımlarımız ortadayken Antalya’da İl Sağlık Müdürlüğünü 7 yıl sürdüren ve ardından bir görev değişikliğine gidilen makamla ilgili ortaya atılan bu iftiralar acizlikten başka bir şey değildir. Hele ki MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz üzerinden yapılan bu spekülasyonlar tamamen yıpratılmaya yöneliktir. Bir muhalefet partisindeyken , muhalefetin kirli yüzünü ve gizli pazarlıklarını görerek partimize katılan Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada bu yalan iftiralara aldırış etmeden millete en iyi şekilde hizmet etmeye devam edecektir” denildi. (My Net)

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Hedef 2023 2 ay önce
Artık benim içinde hedefler yenilendi
Bencil siyasetçiler 2 ay önce
Bi düşün bürokratın yakasından, bırakın işlerini yapsınlar, gidin egonuzu başka yerde tatmin edin.!!!
sss 2 ay önce
insanları birbirine kırdırdın. beter ol ünal... iki yakan bir araya gelmesin
Millet İttifakına Sesleniyorum 2 ay önce
Ak Partiye muhaliflik yapmak için nasıl Ak Partinin düşmanı PKK ve FETÖ savunulmaması gerekiyorsa aynı mantıkla kaçarcasına uzaklaşan, bir devir teslim yapmaya dahi yüzü olmayan Ünal Hülür savunulmamalı. Antalya’da sağlık sektöründe olanlar zaten kendisini tanımaktadır. Antalya dışından olup Antalyada kendisinin yönetiminde ne olur olduğunu merak edenler, kendisiyle ilgili iddiaların bir kısmını yazan Hidayet Gültekin in yazılarını okumalarını tavsiye ederim.
ANTALYA 2 ay önce
Ne ünalı ne artıklarını istemiyoruz. Düşün antalyanın yakasından...
-6
kapalı
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?