Ajda Pekkan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Teşekkür Etti!

Ajda Pekkan, bu zor dönemde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere, sağlık çalışanı, eczacı ve marketçiler gibi hayatın devam etmesini sağlayan herkese teşekkür etti.

Gündem 13.04.2020, 10:43 13.04.2020, 10:52
Ajda Pekkan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Teşekkür Etti!

Ajda Pekkan, bu zor dönemde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere, sağlık çalışanı, eczacı ve marketçiler gibi hayatın devam etmesini sağlayan herkese teşekkür etti.

Instagram'dan açıklama yapan Süperstar, "Bütün Dünya’ yı etkisi altına alan salgını ben de ilk günden beri büyük bir tedirginlikle izliyorum. Aşısı ve ilacı henüz bulunmayan covid-19 virüsüne karşı ülkemizde de büyük bir özen ve ihtimamla mücadele eden başta Sağlık Bakanımız 
Sn. Fahrettin Koca ve tüm Bilim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. 
Bütün bu süreçte bizlere, aralıksız hizmet vermeye çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza, tüm eczane, market çalışanlarına ve hayatın devam etmesi için çabalayan didinen herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu mücadelede bize düşen ise mümkün oldukça evlerimizde kalıp bulaşıcılığı en aza indirmek. 
Tüm sevenlerimden ricam bu süreci, kurallara uyarak, kişisel hijyene, sosyal mesafeye dikkat ederek ve en az temasla geçirmeleri.

TIKLAYIN


Şimdi evde kalma zamanı, yakında harika günlerde tekrar beraber olacağımızdan hiç şüphem yok.

Saygılarımla
Ajda Pekkan" notunu yazdı.

Yorumlar (0)
13
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?