Ajda Pekkan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Teşekkür Etti!

Ajda Pekkan, bu zor dönemde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere, sağlık çalışanı, eczacı ve marketçiler gibi hayatın devam etmesini sağlayan herkese teşekkür etti.

Ajda Pekkan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya Teşekkür Etti!

Ajda Pekkan, bu zor dönemde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere, sağlık çalışanı, eczacı ve marketçiler gibi hayatın devam etmesini sağlayan herkese teşekkür etti.

Instagram'dan açıklama yapan Süperstar, "Bütün Dünya’ yı etkisi altına alan salgını ben de ilk günden beri büyük bir tedirginlikle izliyorum. Aşısı ve ilacı henüz bulunmayan covid-19 virüsüne karşı ülkemizde de büyük bir özen ve ihtimamla mücadele eden başta Sağlık Bakanımız 
Sn. Fahrettin Koca ve tüm Bilim Kuruluna çok teşekkür ediyorum. 
Bütün bu süreçte bizlere, aralıksız hizmet vermeye çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza, tüm eczane, market çalışanlarına ve hayatın devam etmesi için çabalayan didinen herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu mücadelede bize düşen ise mümkün oldukça evlerimizde kalıp bulaşıcılığı en aza indirmek. 
Tüm sevenlerimden ricam bu süreci, kurallara uyarak, kişisel hijyene, sosyal mesafeye dikkat ederek ve en az temasla geçirmeleri.

TIKLAYIN


Şimdi evde kalma zamanı, yakında harika günlerde tekrar beraber olacağımızdan hiç şüphem yok.

Saygılarımla
Ajda Pekkan" notunu yazdı.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2020, 10:52

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER