Ahmet Hakan: Bakan Koca, pandeminin ortaya çıkarttığı en büyük star oldu!

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve CNN TÜRK tarafsız bölge programının sunucu Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında Sağlık Bakanı Koca için " Fahrettin Bey bence bu pandeminin ortaya çıkarttığı en büyük starlardan biri oldu." dedi.

Ahmet Hakan: Bakan Koca, pandeminin ortaya çıkarttığı en büyük star oldu!

TIKLAYIN

Hakan köşe yazısının ilgili bölümünde; 

"Fahrettin Bey bence bu pandeminin ortaya çıkarttığı en büyük starlardan biri oldu. Bir defa iletişimin dilini iyi kuruyor. Baştan beri bunu kurabildi. Bir güven telkin ediyor. Bir şeyi söylediği zaman ona inanıyorsun. Doğruyu aleyhte de olsa söylediğine dair önemli ipuçları verdi. Toplumu bu konuda da ikna etti.  Bence büyük bir iletişim başarısı gösterdi. Bu dili iyi kullanıyor. Büyük star oldu. Düşünün Pandemiden önce Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile ilgili bu cümleleri hiç birimiz kuramazdık.

Pandemi ile birlikte bu cümlelerin tam tersini kurma imkanımız da olabilirdi. Belki bocalayacaktı, iletişimini düzgün kuramayacaktı. Hepimiz bu adam da amma fos çıktı diyecektik. Halbuki şimdi dostu da düşmanı da AK Parti’yi seven sevmeyen de hemen hemen herkesin üstünde ittifak ettiği kişi Fahrettin Koca güvenilir bir adam." yorumunda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, 23:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER