Acil Servislerdeki Hasta Yoğunluğuna Vali'nin Evden Sağlık Personeli Çağırmalı Çözümü!

Konya Valiliği, bu akşam saat 20.40 civarında Konya'daki hastane acil servislerinde ki hasta yoğunluğu şikayetleri nedeniyle Sağlık Müdürlüğüne verdiği talimatla 50 doktor ve yeterince diğer sağlık personelini acil servislere görevlendirdiği öğrenildi.

Acil Servislerdeki Hasta Yoğunluğuna Vali'nin Evden Sağlık Personeli Çağırmalı Çözümü!

Konya'daki hastanelerin acil yoğunluğu Konya Valiliğini harekete geçirdi. Valilik, bazı hastanelere 50 doktor ve sağlık personeli görevlendirdi.

TIKLAYIN

Yapılan açıklamada;

Konya Valiliği, '30.12.2019 tarihinde saat 20.40 civarında hastanelerimizdeki acil servislerde hasta yoğunluğu nedeniyle mağduriyetler yaşandığı konusunda gelen ihbarlar üzerine, Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda Sağlık Müdürümüz bütün hastane başhekimleriyle acil durum değerlendirmesi yapmış olup, yapılan değerlendirmeler sonunda mevcut ekiplere destek olarak; 

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Erişkin Acil ve Çocuk Acil, Numune hastanesi Acil Servis, Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Çocuk ve Kadın Doğum Acil, Beyhekim Devlet Hastanesi Acil Servis, Ereğli Devlet Hastanesi ve Akşehir  Devlet Hastanesi Acil servislerine 50 doktor ve yeterince yardımcı sağlık personeli desteği sağlanarak önlemler alınmış olup,  hasta yoğunlukları en kısa sürede normal seviyelere indirilecektir.' açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 01:31

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 2 ay Önce

Konya valisi biraz değişik. Milleti azarlamakta kızmakta agrasif tavir sergilemede üstüne yok. Konya valisi konya ya hic yakışmıyor. Ürettiği çözüm öneriside oldukça vasat hastalara kışta gripten vb. hastaliklardan nasil korunması gerektigi ile ilgili sosyal projeler gerceklestirse yada hastaneye gelen her hasta serumun farz olmadığınin bilincinde olsa hicbir sorun kalmaz.

konyada erkek çocuklara tecavüze ses vermeyen kişi...
konyada erkek çocuklara tecavüze ses vermeyen kişi... - 2 ay Önce

valinin bir kuyruk acısı var gibi...doktorlardan intikam almaya çalışmış gibi...

VALİ VALİLİK YAPSIN
VALİ VALİLİK YAPSIN - 2 ay Önce

ALLAH ALLAH NE GÜZEL GÜNÜ KURTARMA, PERSONELİ BUGÜN ÇAĞIR EEE YARIN NE OLACAK YETERLİ İSTİHDAM SAĞLAMA TAŞIMA SU İLE DEĞİRMEN DÖNDÜR

SIRADAKİ HABER